Zimowe plany Victorii

Victoria Sulejówek ma w planach rozegranie aż 12 sparingów. Trener Krzysztof Dębek po przerwie świąteczno-noworocznej spotka się z drużyną 7 stycznia 2019 roku.

Czytaj więcej: Zimowe plany Victorii

Dołącz do nas!!!

Jesteś fanem futbolu na Mazowszu? Lubisz pisać o piłce? W takim razie ta wiadomość jest skierowana do ciebie! 

Czytaj więcej: Dołącz do nas!!!

Nowy wiceprezes Ekstraklasy SA

Marcin Mastalerek został nowym wiceprezesem zarządu Ekstraklasy SA. Swoje obowiązki zacznie pełnić od 19 grudnia.

Czytaj więcej: Nowy wiceprezes Ekstraklasy SA

Ekstraklasa w TVP jeszcze w tym sezonie?

W środę dowiedzieliśmy się, że TVP będzie w dwóch kolejnych sezonach pokazywała mecze Lotto Ekstraklasy. Niewykluczone, że spotkania najwyższej klasy rozgrywkowej będzie oglądać na antenach należących do Telewizji Polskiej jeszcze podczas trwania obecnej kampanii.

Czytaj więcej: Ekstraklasa w TVP jeszcze w tym sezonie?

Kto poprowadzi mecze 19 kolejki ekstraklasy?

Znamy już nazwiska sędziów, którzy zostali desygnowani do prowadzenia meczów w ramach 19 kolejki Lotto Ekstraklasy. Spotkania tej rundy odbędą się w dniach 14-17 grudnia.

Czytaj więcej: Kto poprowadzi mecze 19 kolejki ekstraklasy?

Lotto Ekstraklasa zostanie powiększona?

W środę dowiedzieliśmy się, kto będzie pokazywał Lotto Ekstraklasę przez najbliższe dwa sezony. Jak się okazuje, to wcale nie muszą być wszystkie nowości. 

Czytaj więcej: Lotto Ekstraklasa zostanie powiększona?

Ekstraklasa na antenach NC+ i TVP!

Przez dwa najbliższe sezony zmagania piłkarzy w ramach rozgrywek Lotto Ekstraklasy będzie można śledzić na antenach TVP, a także platformy NC+. Ogłoszenie porozumienia na sprzedaż praw do transmisji zostało oficjalnie potwierdzone przez Ekstraklasę SA oraz obu nadawców.

Czytaj więcej: Ekstraklasa na antenach NC+ i TVP!

Jakim prezesem był Majchrowski?

W szeregach Mogielanki nastąpiła niespodziewana zmiana. Z funkcji prezesa zrezygnował Arkadiusz Majchrowski. Z pewnością prowadząc ambitnego A-klasowicza dał z siebie wszystko. Czy pod wodzą nowego prezesa ekipa z Mogielnicy stanie na wysokości zadania w rundzie wiosennej i wywalczy awans na wyższy szczebel?

Czytaj więcej: Jakim prezesem był Majchrowski?

Sa Pinto: Remis jest sprawiedliwym wynikiem

- Za nami bardzo wyrównany mecz. Byliśmy świadkami walki i dużej ilości pojedynków. Było trudno grać nam tutaj, ponieważ Lechia to dobry zespół. Wiedzieliśmy, że przy okazji tego spotkania gdańszczanie mogą oczekiwać na nasze błędy. Być może brakowało nam jakości w ofensywie. Remis uważam za sprawiedliwy wynik - powiedział Ricardo Sa Pinto po bezbramkowym remisie Lechii Gdańsk z Legią Warszawa.

Czytaj więcej: Sa Pinto: Remis jest sprawiedliwym wynikiem

Ważne zmiany w Ekstraklasie już od nowego sezonu!

Lotto Ekstraklasę czekają istotne zmiany w sezonie 2019-20. Zarząd Polskiego Związku Piłki Nożnej przegłosował dwie uchwały, które w znacznym stopniu wpłyną na funkcjonowanie zarówno klubów, jak i całych rozgrywek.

Czytaj więcej: Ważne zmiany w Ekstraklasie już od nowego sezonu!

Dodatkowe informacje