KS Stromiec nie zwalnia tempa

Piłkarze KS Stromiec w B klasie zdobywają cenne punkty. W miniony weekend pokonali GKS Belsk Duży 5:2. Czy podopieczni Mariusza Nowaka pójdą za ciosem? Wciąż walczą o upragniony sukces.

Czytaj więcej: KS Stromiec nie zwalnia tempa

Powalczą o kolejne punkty

Zmagania w radomskiej okręgówce nabrały szybkiego tempa. Do końca rundy wiosennej zostały już tylko cztery kolejki. W najbliższej emocji nie powinno zabraknąć. Bardzo ciekawie zapowiadają się zwłaszcza konfrontacje w Wierzbicy oraz Warce.

Czytaj więcej: Powalczą o kolejne punkty

Czy Proch wywalczy awans?

Piłkarze Prochu są na najlepszej drodze, żeby osiągnąć upragniony sukces. W miniony weekend podopieczni Roberta Rogali rozgromili Szydłowiankę Szydłowiec 4:1. Czy lider pójdzie za ciosem i pokona Powiślankę Lipsko?

Czytaj więcej: Czy Proch wywalczy awans?

Porażka GKS w B-klasowym szlagierze

Piłkarze GKS Belsk Duży nie mają miłych wspomnień z meczu z KS Stromiec. Podopieczni Stanisława Bilskiego przegrali na wyjeździe aż 2:5. Czy stracili szansę na zajęcie drugiej pozycji w ligowej tabeli? W szeregach drużyny z powiatu grójeckiego nie załamują jednak rąk. Już niebawem konfrontacja z KS II Błotnica Stara.

Czytaj więcej: Porażka GKS w B-klasowym szlagierze

Mogielanka nie dogoni Oronki?

Piłkarze Mogielanki nie poddają się i na A-klasowych boiskach walczą dzielnie o punkty. W miniony weekend podopieczni Sylwestra Sokoła pokonali na wyjeździe Powałę Taczów 3:0. Na listę strzelców wpisali się: Paweł Jaworski, Przemysław Ostrowski oraz Piotr Bekas. Ekipa z Mogielnicy wciąż goni Oronkę Orońsko. Wydaje się, że trudno będzie wywalczyć drugą pozycję w tabeli.

Czytaj więcej: Mogielanka nie dogoni Oronki?

Seremak ocenił pracę w Energii

Grzegorz Seremak nie poprowadzi do końca rundy wiosennej IV-ligowej Energii. Doświadczony szkoleniowiec nie pracuje już w zespole z Kozienic. W rozmowie z nami Seremak ocenił pracę, którą wykonał w drużynie. Prowadził ją praktycznie przez trzy lata.

Czytaj więcej: Seremak ocenił pracę w Energii

Jaka I liga w przyszłym sezonie?

Ostatni gwizdek na zapleczu ekstraklasy za nami. Sprawdzamy więc jak będzie wyglądał skład osobowy I ligi w sezonie 2019-20.

Czytaj więcej: Jaka I liga w przyszłym sezonie?

Dołącz do nas!!!

Jesteś fanem futbolu na Mazowszu? Lubisz pisać o piłce? W takim razie ta wiadomość jest skierowana do ciebie! 

Czytaj więcej: Dołącz do nas!!!

IV-ligowe remanenty #143

Sprawdzamy, kto wyróżnił się na IV-ligowych boiskach w minionej kolejce. Oto najlepsze jedenastki 26 kolejki!

Czytaj więcej: IV-ligowe remanenty #143

Z kim polskie drużyny zagrają w pucharach?

Piast Gliwice w eliminacjach Ligi Mistrzów, a Legia Warszawa, Lechia Gdańsk i Cracovia w eliminacjach Ligi Europy - tak wygląda pełen skład polskich drużyn, które wystartują w europejskich pucharach 2019-20. Na kogo mogą trafić nasze zespoły?

Czytaj więcej: Z kim polskie drużyny zagrają w pucharach?

Dodatkowe informacje