Pierwsze punkty Mogielanki

Piłkarze Mogielanki postawili pierwszy krok w kierunku radomskiej okręgówki. Na inaugurację ligowego sezonu pokonali na wyjeździe KS Błotnica Stara aż 5:1. Po dwa gole zdobyli Paweł Jaworski oraz Przemysław Ostrowski. Jedno trafienie zaliczył Piotr Bekas.

Czytaj więcej: Pierwsze punkty Mogielanki

KS Stromiec gromi na inaugurację

Piłkarze KS Stromiec bardzo szybko pokazali ogromną siłę po pucharowej porażce 0:4 z Jodłą Jedlnia-Letnisko. Podopieczni Mariusza Nowaka na inaugurację nowego sezonu w radomskiej B klasie pokonali 7:1 Strażaka Wielogóra. - Cały mecz był pod naszą kontrolą - cieszy się Nowak.

Czytaj więcej: KS Stromiec gromi na inaugurację

IV-ligowe remanenty #147

Sprawdzamy, kto wyróżnił się na IV-ligowych boiskach w premierowych kolejkach. Oto najlepsze jedenastki 1 i 2 serii spotkań.

Czytaj więcej: IV-ligowe remanenty #147

Proch złapał wiatr w żagle

Piłkarze Prochu mają powody do zadowolenia. Ostatnio podopieczni Roberta Rogali pokonali na wyjeździe Wilgę Garwolin 3:1. Przed beniaminkiem z Pionek pojedynek z Józefovią Józefów.

Czytaj więcej: Proch złapał wiatr w żagle

Dwa zwycięstwa Zamłynia

Piłkarze Zamłynia nie poddają się i gromadzą ważne punkty. Podopieczni Marcina Sikorskiego wygrali już dwa ligowe mecze i z pewnością nie powiedzieli ostatniego słowa. - W tej lidze każdy wynik jest możliwy - ocenia wiceprezes klubu, Piotr Pluta.

Czytaj więcej: Dwa zwycięstwa Zamłynia

Mogielanka gotowa na ligową walkę

Piłkarze Mogielanki w sobotę, 17 sierpnia rozpoczynają ligową rywalizację w nowym sezonie. W pierwszym meczu zmierzą się na wyjeździe z KS Błotnica Stara. - Chcemy w tym meczu zdobyć trzy punkty - zapowiada trener Mogielanki, Sylwester Sokół.

Czytaj więcej: Mogielanka gotowa na ligową walkę

Czas na A-klasową rywalizację

Już niebawem rozpoczną się zmagania o ligowe punkty w radomskiej A klasie. Walka powinna być zacięta, a to dzięki poszczególnym drużynom, które zamierzają odegrać pierwszoplanową rolę.

Czytaj więcej: Czas na A-klasową rywalizację

Zaskakujące porażki Centrum

W środę 14 sierpnia rozpoczęły się ligowe zmagania w radomskiej okręgówce. Póki co powodów do zadowolenia nie mają piłkarze Centrum Radom. Podopieczni Marcina Wiatraka przegrali 1:2 z LKS Promna. Niestety w niedzielę, 11 sierpnia musieli uznać wyższość Iskry Gózd w meczu pierwszej rundy Mirax Pucharu Polski.

Czytaj więcej: Zaskakujące porażki Centrum

Szlagier dla Pilicy

W środę, 14 sierpnia rozpoczął się nowy sezon w IV lidze. Powody do zadowolenia ma choćby Pilica Białobrzegi, która w Pionkach pokonała 3:1 miejscowy Proch. Dwa gole dla gości zdobył niezawodny napastnik, Michał Kucharczyk. Komplet punktów na inaugurację, to świetny prognostyk na przyszłość.

Czytaj więcej: Szlagier dla Pilicy

Królewscy imponują formą

Królewscy Jedlnia przygotowują się do nowego sezonu. Czy beniaminek radomskiej okręgówki zaskoczy rywali i odegra pierwszoplanową rolę? Już niebawem drużynę czeka pojedynek w Mirax Pucharze Polski.

Czytaj więcej: Królewscy imponują formą

Dodatkowe informacje