Energia pokazała siłę

Piłkarze Energii w miniony weekend rozgromili Oskara Przysucha aż 4:0. Zespół z Kozienic przełamał się i pokazał siłę. Czy pójdzie za ciosem? Już w najbliższą sobotę pojedynek z mocną Pilicą Białobrzegi.

Czytaj więcej: Energia pokazała siłę

Pierwsza porażka GKS Belsk Duży

Piłkarze GKS Belsk Duży rozpoczęli okres przygotowawczy do rundy wiosennej. Podopieczni Stanisława Bilskiego mają za sobą już pierwszy pojedynek sparingowy. Niestety w miniony weekend ambitny B-klasowicz z Belska Dużego przegrał 2:3 z GPSZ Głuchów.

Czytaj więcej: Pierwsza porażka GKS Belsk Duży

Mogielanka przed drugim sparingiem

Piłkarze Mogielanki mają za sobą pierwszy mecz sparingowy. W minioną sobotę trzecia ekipa drugiej grupy radomskiej A klasy zmierzyła się z Akcją Jastrzębia. Gospodarze tego meczu przegrali niespodziewanie 1:3. O ocenę pojedynku poprosiliśmy szkoleniowca Mogielanki, Sylwestra Sokoła.

Czytaj więcej: Mogielanka przed drugim sparingiem

Proch w świetnej formie

Piłkarze Prochu nie zwalniają tempa. Zespół z Pionek ma na swoim koncie już trzy sparingowe zwycięstwa. W miniony weekend trzecia siła radomskiej okręgówki pokonała Nidę Pińczów aż 7:0. O opinię odnośnie tego meczu poprosiliśmy trenera Prochu Pionki, Roberta Rogalę.

Czytaj więcej: Proch w świetnej formie

Oskar na drodze Energii

Piłkarze Energii mają za sobą kilka sparingowych pojedynków. Póki co ekipa z Kozienic przegrała dwa mecze. W środę, 6 lutego zmierzyła się z Jodłą Jedlnia-Letnisko. Już w najbliższy weekend bój z Oskarem Przysucha.

Czytaj więcej: Oskar na drodze Energii

Mogielanka rozpoczyna sparingowe granie

W najbliższą sobotę, 9 lutego piłkarze Mogielanki rozpoczną sparingowe granie. Pierwszym rywalem ekipy z Mogielnicy będzie Akcja Jastrzębia. Czy podopieczni Sylwestra Sokoła pokonają A-klasowego przeciwnika?

Czytaj więcej: Mogielanka rozpoczyna sparingowe granie

Z Błonianki do III ligi

Cezary Osuch przeniósł się z IV-ligowej Błonianki Błonie do grającej o szczebel wyżej Chełmianki Chełm.

Czytaj więcej: Z Błonianki do III ligi

Czy Proch pójdzie za ciosem?

Piłkarze Prochu Pionki do bardzo udanych mogą zaliczyć sparing z Oskarem Przysucha. Już w najbliższą sobotę trzeci zespół radomskiej okręgówki zmierzy się z rezerwami Radomiaka Radom. Czy pójdzie za ciosem?

Czytaj więcej: Czy Proch pójdzie za ciosem?

Mazowsze chce się przełamać

Piłkarze Mazowsza mają za sobą dwa mecze sparingowe. Niestety podopieczni trenera Macieja Soroki dwukrotnie przegrali. Czy zespół z Grójca przełamie się i pokona w sobotę Pilicę Białobrzegi?

Czytaj więcej: Mazowsze chce się przełamać

Mogielanka bez kilku zawodników

Piłkarze Mogielanki solidnie trenują w czasie okresu przygotowawczego do rundy wiosennej. W drużynie doszło do kilku zmian. Z czołowego A-klasowicza odeszło kilku doświadczonych zawodników. 

Czytaj więcej: Mogielanka bez kilku zawodników

Dodatkowe informacje