Jałocha ocenił sezon KS Warka

Piłkarze KS Warka z pewnością myślą o kolejnym ligowym sezonie. Upragniony sukces, czyli awans na wyższy szczebel rozgrywkowy skomentował Bartłomiej Jałocha. Napastnik w rozmowie z nami przyznał, że ekipa Łukasza Wiśnika ma ogromne powody do zadowolenia.

Czytaj więcej: Jałocha ocenił sezon KS Warka

Strzemiński wykonał solidną pracę

Bolesław Strzemiński nie poprowadzi Pilicy Białobrzegi w najbliższym ligowym sezonie. Wydaje się, że nowy szkoleniowiec stanie przed ciekawym wyzwaniem, ale i być może trudnym.

Czytaj więcej: Strzemiński wykonał solidną pracę

Upragniony awans KS Warka

Piłkarze KS Warka mają ogromne powody do zadowolenia. Podopieczni Łukasza Wiśnika w sezonie 2018-19 odegrali pierwszoplanową rolę i wywalczyli awans do IV ligi. Zwłaszcza w rundzie wiosennej pokazali ogromny charakter. Gonili Proch Pionki, ostatecznie wygrywając zaciętą rywalizację.

Czytaj więcej: Upragniony awans KS Warka

Pilica pokazała charakter

Piłkarze Pilicy Białobrzegi bardzo udanie zakończyli zmagania w sezonie 2018-19. W swoim ostatnim meczu pokonali Energię Kozienice 3:1. Pilica pokazała charakter, ale we wcześniejszych pojedynkach straciła ważne punkty. Teraz z pewnością zrobi wiele, żeby solidnie przygotować się do nowych IV-ligowych konfrontacji.

Czytaj więcej: Pilica pokazała charakter

Proch walczy o IV ligę

Piłkarze Prochu na koniec sezonu 2018-19 zajęli w radomskiej okręgówce drugą pozycję. Przed podopiecznymi Roberta Rogali pojedynki barażowe o awans do IV ligi. Już w sobotę, 22 czerwca pierwszy bój z Olimpią Warszawa.

Czytaj więcej: Proch walczy o IV ligę

Barażowe emocje

W najbliższy weekend zostanie rozegranych kilka ciekawych spotkań na Mazowszu. Baraże rozstrzygną losy awansów i spadków.

Czytaj więcej: Barażowe emocje

Jak będzie wyglądała IV liga w przyszłym sezonie?

Rozstrzygnięcia w IV lidze coraz bliżej. W przyszłym sezonie dojdzie do poważnej wymiany składu rozgrywek. Jak będzie wyglądała IV liga w kolejnym rozdaniu?

Czytaj więcej: Jak będzie wyglądała IV liga w przyszłym sezonie?

Jaka III liga w przyszłym sezonie?

Grubo ponad miesiąc został do ostatecznych rozstrzygnięć w III lidze. Warto jednak sprawdzić jak może wyglądać skład rozgrywek w sezonie 2019-20.

Czytaj więcej: Jaka III liga w przyszłym sezonie?

IV-ligowe remanenty #146

Sprawdzamy, kto wyróżnił się na IV-ligowych boiskach w minionej kolejce. Oto najlepsze jedenastki 30 kolejki!

Czytaj więcej: IV-ligowe remanenty #146

Huragan rywalem Pogoni

30 kolejka IV ligi północnomazowieckiej zakończyła się po myśli Huraganu Wołomin, który będzie rywalem Pogoni Grodzisk Mazowiecki w walce o awans do III ligi.

Czytaj więcej: Huragan rywalem Pogoni

Dodatkowe informacje