Snajperskie popisy

Hat trick Piotra Krawczyka i dublet Karola Podlińskiego pomógł Legionovii w rozgromieniu Lechii Tomaszów Mazowiecki.

W pierwszej połowie ofensywnie usposobieni zawodnicy Novii ustrzelili po dublecie. Defensywa tomaszowian nie miała pomysłu na zastopowanie Krawczyka i Podlińskiego. Do przerwy było 4:0 dla lidera III ligi. Lechia w poprzednich dwóch meczach zdobyła 10 goli, jednak była bezradna wobec siły Legionovii.

Tuż po przerwie Piotr Kornacki zdobył honorowego gola dla Lechii. Legionovia nie przejęła się utratą bramki. W końcówce Krawczyk skompletował hat tricka, zaś wynik na 6:1 ustalił Kacper Będzieszak.

Legionovii pozostały trzy kroki do awansu. Wystarczy wygrać u siebie: z Sokołem Ostróda (15 czerwca o 14:00) i Zniczem Biała Piska (22 czerwca o 17:00) oraz na wyjeździe z Ursusem Warszawa (19 czerwca o 18:00).