Novia lepsza w derbach

Legionovia Legionowo wygrała 2:0 ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. Nadzieje drużyny Marcina Sasala na awans do II ligi są wciąż żywe.

W pierwszej połowie obie drużyny miały swoje sytuacje, jednak brakowało wykończenia. Mecz toczył się w derbowej atmosferze. Na boisku nie brakowało walki, zaś z trybun dobiegał głośny doping.

W 49 minucie gospodarzy uciszył Piotr Krawczyk, który w przeszłości występował w Świcie. Nowodworzanie dążyli do wyrównania, lecz w końcówce zostali po raz drugi skarceni. Znowu przez swojego byłego piłkarza, tym razem rezerwowego Kamila Wolskiego. Legionovia wygrała 2:0.

W sobotę 13 kwietnia o 16:00 Świt zagra w Morągu z Huraganem. 24 godziny później Novia podejmie Ruch Wysokie Mazowieckie.

07.04.19, 17:00 - Nowy Dwór Mazowiecki
III liga: Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Legionovia Legionowo 0:2 (0:0)
Bramki: Krawczyk 49, Wolski 84
Świt: Prus - Śledziewski, Kamiński, Drwęcki, Ostrowski - Wiśniewski (85 Napora), Tlaga, Kozłowski (68 Waśniowski), Maciejewski, Basiuk (74 Truskolaski) - Rudnicki (83 Szulkowski)
Legionovia: Stefaniak - Będzieszak, Zembrowski, Górski, Weremko - Więdłocha, Zaklika (87 Karabin), Burkhardt (62 Koziara), Janković (82 Choroś), Krawczyk - Podliński (73 Wolski)