Na półmetku: Legionovia Legionowo

Najniższy stopień na podium nie zadowolił działaczy Legionovii, którzy po sezonie rozstali się z trenerem Bartoszem Tarachulskim.

WYNIK SPORTOWY

Novia po spadku przebudowała skład z myślą walki o awans. Drużyna Tarachulskiego potrafiła wygrać z wyżej notowanymi rywalami na ich terenie, jednak zostawiła punkty w Skierniewicach i Zambrowie. Legionovia przegrała też u siebie z Victorią Sulejówek. Walka o awans jest możliwa, choć strata do Sokoła jest wyraźna.

JASNY PUNKT

Piotr Krawczyk. Najlepszy strzelec Novii - zarówno w lidze, jak i Pucharze Polski. W połowie rundy przeżywał regres formy, jednak w przekroju całej jesieni grał najrówniej.

DO POPRAWKI

Kontrola nad drużyną. Doświadczeni piłkarze, trener czy zarząd - w Legionowie muszą ostatecznie ustalić, kto decyduje o poczynaniach III-ligowca.

PROGNOZA NA WIOSNĘ

Tylko runda bliska ideałowi może pomóc Novii w awansie. Plusem wiosną może być terminarz. Do Legionowa zawitają lider i wicelider tabeli. Być może nowy trener stworzy drużynę na miarę awansu?

Podstawowa jedenastka (wg minut): Stefaniak (1350) - Będzieszak (1350), Górski (1530), Choroś (1422), Weremko (1190) - P. Krawczyk (1184), Zaklika (1198), Burkhardt (1005), Koziara (1237), Więdłocha (974) - Paczuk (812)


MazowieckaPiłka.pl

Komentarze   

 
#1 noviak 2019-01-08 12:21
Redakcja niech lepiej zajmie się pisaniem, a nie mówieniem kto ma przejąć zespół.
Cytować
 

Dodaj komentarz


Dodatkowe informacje