Sześć goli w Łowiczu

Pelikan Łowicz zremisował 3:3 z Legionovią Legionowo. Piłkarze Bartosza Tarachulskiego kończyli mecz w dziewiątkę.

Strzelanie w Łowiczu zaczął Michał Żółtowski, który wykorzystał centrę z rzutu rożnego. Radość miejscowych nie trwała długo. Novia wyrównała za sprawą Kacpra Górskiego. W 28 minucie kolejny korner przyniósł powodzenie Ptakom. Michał Adamczyk odnalazł się pod bramką rywali. Gola do szatni zdobył Eryk Więdłocha i do przerwy było 2:2.

Na początku drugiej połowy Legionovia po raz pierwszy objęła prowadzenie. Kamil Wolski znalazł sposób na pokonanie Mateusza Wlazłowskiego. W końcówce meczu nie brakowało emocji. Sebastian Szerszeń doprowadził do wyrównania. Novia zaczęła grać nerwowo i zaczęła łapać kartki. Daniel Choroś i Patryk Koziara byli zmuszeni opuścić boisko przed czasem. Pelikan nie zdążył wykorzystać gry w przewadze.

W sobotę 20 października o 15:00 Legionovia zagra w Zambrowie z Olimpią.

08.10.18, 11:15 - Łowicz
III liga: Pelikan Łowicz - Legionovia Legionowo 3:3 (2:2)
Bramki: Żółtowski 18, Adamczyk 28, Szerszeń 82 - Górski 20, Więdłocha 44, Wolski 52
Legionovia: Stefaniak - Będzieszak, Górski, Choroś, Weremko - Krawczyk (85 Burkhardt), Janković (77 Zaklika), Koziara, Lewandowski (77 Mazurek), Więdłocha - Wolski (82 Paczuk)