Lider poległ

Victoria Sulejówek dosyć niepodziewanie wygrała 2:0 z Legionovią Legionowo.

W pierwszej połowie delikatnie przeważał dotychczasowy lider III ligi, jednak żadna z nielicznych okazji nie zakończyła się powodzeniem. Do przerwy było 0:0, co nie zadowalało Novii. Drużyna Bartosza Tarachulskiego mogła pochwalić się passą dziewięciu kolejnych meczów bez porażki.

Po przerwie w rolę katów Novii wcielili się napastnicy Victorii. W 55 minucie pierwszą bramkę zdobył niezawodny Wojciech Wocial. To był jego 10 gol w sezonie. Legionovia ruszyła do odrabiania strat, ale nie była w stanie tego dokonać. W 77 minucie losy meczu rozstrzygnął Adison.

W niedzielę 7 października o 11:15 Legionovia zagra w Łowiczu, zaś o 16:00 Victoria podejmie rezerwy Legii.

30.10.18, 16:00 - Legionowo
III liga: Legionovia Legionowo - Victoria Sulejówek 2:0 (0:0)
Bramki: Wocial 55, Adison 77
Legionovia: Stefaniak - Będzieszak, Górski, Choroś, Weremko - Janković, Zaklika, Burkhardt, Krawczyk, Więdłocha - Gołębiewski
Victoria: Pusek - Mąka, Zawadka, Dźwigała, Gapczyński - Zawistowski, Mydlarz, Wierzbowski, Adison, Krupnik - Wocial