Krawczyk katem Stalówki

W Boguchwale nie brakowało emocji. Legionovia wygrała 3:2 ze Stalówką po trzech golach Piotra Krawczyka.

Mecz lepiej zaczął się dla Stalówki. W 3 minucie Michał Kitliński wykorzystał błąd Kacpra Górskiego i z bliska pokonał Oliwera Wienczatka. Sytuacja Novii skomplikowała się po pół godzinie gry. To właśnie wtedy pięknym uderzeniem z rzutu wolnego popisał się Adrian Dziubiński. Do przerwy było 2:0 dla Stalówki.

W drugiej połowie na miano bohatera zapracował Piotr Krawczyk. Były piłkarz Pogoni Siedlce w 57 minucie popisał się celnym strzałem zza pola karnego. Kilka chwil później Krawczyk wykorzystał sytuację sam na sam i doprowadził do remisu. W końcówce głupiego faulu we własnej szesnastce dopuścił się Kacper Śpiewak. Karę wymierzył Krawczyk z 11 metrów.

W piatek Legionovia pozna rywala w 1/32 finału.

08.08.18, 17:00 - Boguchwała
Runda wstępna PP: Stal Stalowa Wola - Legionovia Legionowo 2:3 (2:0)
Bramki: Michał Kitliński 3, Adrian Dziubiński 30 - Piotr Krawczyk 57, 60, 89 k
Legionovia: 12. Oliwer Wienczatek - 77. Jacek Lewandowski, 4. Kacper Górski, 99. Daniel Choroś, 27. Konrad Trzmiel (81, 5. Sebastian Weremko) - 22. Piotr Krawczyk, 19. Luka Janković, 18. Marcin Burkhardt, 14. Patryk Koziara (84, 6. Konrad Zaklika), 11. Slaven Jurisa - 7. Patryk Paczuk (90, 10. Daniel Gołębiewski)