Legionovia bez Pevnika

Robert Pevnik po przegranej 0:2 w Kluczborku zrezygnował z dalszej pracy jako trener Legionovii Legionowo.

MKS Kluczbork grał o życie i było to widać od pierwszej do ostatniej minuty. Status Novii był podobny, ale to rywale nadawali ton grze. W 16 minucie Donatas Nakrosius ładnym uderzeniem z woleja pokonał Bartosza Kowalczyka, a w końcówce meczu celnym strzałem z dystansu zakończyła się powodzeniem. W międzyczasie golkiper Legionovii obronił rzut karny egzekwowany przez Kamila Nitkiewicza.

Na pomeczowej konferencji Pevnik poinformował o swojej decyzji. Słoweniec pracował w Legionowie od 8 listopada 2017 roku. W tym czasie Novia zdobyła zaledwie pięć punktów (zwycięstwo, 2 remisy, 8 porażek). Jednym z kandydatów do jego zastąpienia jest Bartosz Tarachulski.