Legionovia dołuje

Novia traci już siedem punktów do bezpiecznej lokaty. Podopieczni Roberta Pevnika przegrali 1:2 w Rybniku.

Wszystkie bramki w Rybniku padły w pierwszej połowie. W 9 minucie Przemysław Brychlik wyprowadził gospodarzy na prowadzenie po centrze Roberta Tkocza z rzutu rożnego. Legionovia rzuciła się do odrabiania strat i dopięła swego. W 39 minucie Mateusz Leleno doprowadził do wyrównania. ROW chwilę później wrócił na prowadzenie. Kolejna precyzyjna wrzutka Tkocza z rzutu rożnego została sfinalizowana przez Kamila Spratka.

Do przerwy było 2:1. Po przerwie rybniczanie skutecznie bronili minimalnej przewagi. Obie drużyny miały swoje sytuacje, ale lepszą ROW. Spratek ostemplował jednak poprzeczkę.

W sobotę 21 kwietnia o 17:00 Legionovia w meczu "o być albo nie być" podejmie Gwardię Koszalin.

14.04.18, 16:00 - Rybnik
II liga: ROW 1964 Rybnik - Legionovia Legionowo 2:1 (2:1)
Bramki: Przemysław Brychlik 9, Kamil Spratek 43 - Mateusz Leleno 39
Legionovia: Kochalski - Grzelak, Wojcinowicz, Nemanic, Kutarba - Więdłocha, Skwarczek (83 Janković), Zaklika (85 Kuśmierek), Vasilj, Rybkiewicz (35 Leleno) - Mazurek (56 Szumilas)