Novia na dnie

Remis Legionovii z GKS Bełchatów połączony ze zwycięstwem Gwardii Koszalin doprowadził do najgorszego. II-ligowiec z Mazowsza znalazł się na ostatnim miejscu w tabeli.

Legionovia ma jeszcze dwa mecze w zapasie, jednak pozostałe drużyny na czerwonym polu również. Mało tego, przedostatnia Gwardyjka ma trzy zaległości do nadrobienia. Novia w rundzie wiosennej nie wygrywa, a wszyscy pozostali niedawni outsiderzy punktują jak najęci.

Wszyscy poza Legionovią. W dwóch ostatnich meczach drużyna Roberta Pevnika zgarnęła dwa punkty. To i tak poprawa, biorąc pod uwagę fakt, że wcześniej Novia przegrała osiem razy z rzędu...

Zawodnicy ściągnięci zimą do Legionowa jeszcze nie zdążyli się zgrać. Nie wszyscy spełniają II-ligowe normy, ale są w stawce drużyny o mniejszym potencjale. Pomimo różnych braków wyprzedzają jednak Novię. W 23 meczach Legionovia zgarnęła 20 punktów. Do bezpiecznego miejsca traci cztery oczka. Walka o utrzymanie będzie krwawa. Być może jedną z jej ofiar będzie Pevnik... Trzeba jednak pamiętać, że Legionovia utrzymuje się na szczeblu centralnym od sezonu 2012-13.


MazowieckaPiłka.pl

Komentarze   

 
#1 andrzej 2018-04-09 21:28
Gwardia dała Legionovii kotwicę do potrzymania, a sama odbiła się od dna. Ciekawe jak długo Legionovia będzie się teraz uwalniała od ciężaru tej kotwicy ?!
Cytować
 

Dodaj komentarz


Dodatkowe informacje