Problemy kadrowe Novii

Legionovia przegrała 0:2 z GKS 1962 Jastrzębie. Beniaminek w przekroju całego meczu był lepszy i jego miejsce w czołówce nie dziwi.

Novia przystąpiła do meczu poważnie osłabiona. W każdej formacji brakowało ważnych ogniw, a najbardziej odczuwalny był brak podstawowych środkowych obrońców. W pierwszej połowie piłkarze beniaminka mieli nieznaczną przewagę. Przy ciut większej dozie szczęścia mogli nawet prowadzić, ale Przemysławowi Rybkiewiczowi nie wyszedł strzał.

Po przerwie jastrzębianie przycisnęli. W 66 minucie Kamil Szymura zamienił na bramkę centrę Farida Aliego z rzutu rożnego. Kwadrans później rezerwowych Wojciech Caniboł ustalił wynik meczu.

W niedzielę 5 listopada o 12:00 Legionovia zagra w Pruszkowie ze Zniczem.

28.10.17, 13:00 - Legionowo
II liga: Legionovia Legionowo - GKS 1962 Jastrzębie 0:2 (0:0)
Bramki: Kamil Szymura 66, Wojciech Caniboł 81
Legionovia: 12. Dominik Pusek - 22. Wojciech Kalinowski, 6. Maciej Goliński, 27. Konrad Trzmiel, 3. Daniel Kutarba - 77. Mateusz Żebrowski, 28. Konrad Zaklika (89, 4. Patryk Cynt), 17. Ołeksij Kłak (78, 9. Guram Lukawa), 23. Filip Kowalczyk (82, 15. Mazlum Abul), 11. Przemysław Rybkiewicz (72, 19. Tomasz Andrzejewski) - 7. Krystian Jajko