Zabójcze pięć minut

Legionovia szybko podniosła się po dotkliwej porażce w Częstochowie. Podopieczni Mirosława Jabłońskiego wykazali wyższość nad Polonią Bytom.

O zwycięstwie Legionovii przesądziło zabójcze pięć minut. Pomiędzy 73 a 78 piłkarze Jabłońskiego trzykrotnie znaleźli drogę do siatki Marcina Michalaka. Daniel Kraska, Wojciech Kalinowski i Krystian Miś z zimną krwią wykorzystali nieporadność bytomian w defensywie.

Trzeba zauważyć, że do 72 minuty wynik meczu był sprawą otwartą. Zarówno Legionovia, jak i Polonia miały swoje szanse. Dobrze w bramce gospodarzy spisywał się Adam Wilk.

W sobotę 1 kwietnia o 15:00 Legionovia zagra w Opolu z Odrą.

25.0317, 16:00 - Legionowo
II liga: Legionovia Legionowo - Polonia Bytom 3:0 (0:0)
Bramki: Daniel Kraska 73, Wojciech Kalinowski 76, Krystian Miś 78
Legionovia: 33. Adam Wilk - 16. Mikołaj Grzelak, 26. Sinisa Borenovic, 4. Aleksandar Bajat, 22. Wojciech Kalinowski - 77. Mateusz Żebrowski (46, 9. Daniel Kraska), 23. Jan Malík, 19. Krystian Wójcik (86, 28. Konrad Zaklika), 7. Paweł Garyga, 11. Arkadiusz Madeński (37, 2. Krystian Miś) - 10. Mateusz Kwiatkowski (79, 6. Maciej Goliński)