Legionovia pogrążyła Wieczorka

Legionovia notuje wyjątkowy udany wiosenny start. Podopieczni Mirosława Jabłońskiego zaczęli od wygranej 5:1 z Olimpią w Zambrowie, a ostatnio zwyciężyli z Kotwicą Kołobrzeg.

Novia sprawiła psikusa trenerowi Ryszardowi Wieczorkowi, który odpowiadał za wyniki II-ligowca z Mazowsza w rundzie jesiennej. Kotwica nie była w stanie na poważnie zagrozić jego byłej drużynie i przegrała 1:3. W pierwszej połowie jedyną bramkę dla Legionovii zdobył Mateusz Żebrowski, który sfinalizował akcję Daniela Kraski.

Znakomitą decyzją Jabłońskiego w drugiej połowie było wpuszczenie na boisko Krystiana Wójcika. Filigranowy pomocnik ustrzelił dublet i pogrążył Kotwicę. Gości znad Bałtyku stać było jedynie na honorowe trafienia Piotra Giela w końcowych minutach.

W sobotę 18 marca o 15:00 Legionovia zagra w Częstochowie z Rakowem.

11.03.17, 15:30 - Legionowo
II liga: Legionovia Legionowo - Kotwica Kołobrzeg 3:1 (1:0)
Bramki: Mateusz Żebrowski 13, Krystian Wójcik 75, 82 - Piotr Giel 90
Legionovia: 33. Adam Wilk - 16. Mikołaj Grzelak, 17. Jan Malik, 27. Marek Krotofil, 4. Aleksandar Bajat, 22. Wojciech Kalinowski (84, 2. Krystian Miś) - 77. Mateusz Żebrowski (76, 6. Maciej Goliński), 14. Patryk Koziara, 11. Arkadiusz Madeński, 7. Paweł Garyga (66, 19. Krystian Wójcik) - 9. Daniel Kraska (81, 10. Mateusz Kwiatkowski)

Żółta kartka: Malik