Porażka w Wejherowie

Podopieczni Ryszarda Wieczorka zakończyli passę kilku meczów bez porażki w Wejherowie. Legionovia nie odstawała od Gryfa, ale przegrała w Wejherowie 1:2.

Pierwsza połowa nie należała do przesadnie widowiskowych. Wydawało się, że zakończy się ona bezbramkowym remisem, ale gola do szatni zdobył Przemysław Mońka. Legionovia mogła wyrównać jeszcze przed przerwą, jednak w zamieszaniu podbramkowym zabrało szczęścia.

W 54 minucie Arkadiusz Ciach stanął oko w oko z Dawidem Leleniem, ale przestrzelił. Niewykorzystana sytuacja szybko się zemściła. Znany na Mazowszu Daniel Ciechański wykorzystał dogranie Adriana Klimczaka i postawił gości pod ścianą. Novię stać było jedynie na zmniejszenie rozmiarów porażki, w czym pomógł rezerwowy Ivan Jovanović.

W sobotę 15 października o 15:30 Legionovia podejmie Stalówkę.