Remis w II-ligowych derbach Mazowsza

Legionovia przerwała serię 10 kolejnych porażek. Derbowy remis ze Zniczem nie poprawił jednak tragicznej sytuacji beniaminka w tabeli II ligi.

Legionovia czekała na poprawienie dorobku punktowego od pierwszej kolejki. Passa dziesięciu kolejnych porażek zepchnęła beniaminka na dno tabeli. Sytuację ma odmienić nowy trener z Ukrainy. Na razie poprowadził drużynę do remisu w derbach.

Sam mecz nie był przesadnie ciekawym widowiskiem. Obie drużyny miały swoje sytuacje, jednak wynikały one raczej z indywidualnych przebłysków niż zespołowych wysiłków. W 68 minucie Znicz od utraty bramki uratowała poprzeczka.

W niedzielę 12 października o 15:00 Legionovia zagra arcyważny mecz w Wejherowie. Z kolei Znicz będzie pauzował, ponieważ mecz z Garbarnią został przełożony na 23 października.

05.10.19, 16:00 - Legionowo
II liga: Legionovia Legionowo - Znicz Pruszków 0:0
Legionovia: 12. Paweł Błesznowski - 24. Kacper Będzieszak, 3. Rafał Zembrowski, 2. Bartosz Waleńcik, 4. Jonatan Straus, 16. Mateusz Małek (74, 8. Adam Imiela) - 14. Patryk Koziara, 19. Luka Janković, 20. Stanisław Wawrzynowicz (34, 23. Bartosz Gołaszewski) - 10. Karol Podliński (57, 7. Arkadiusz Gajewski), 18. Daniel Pietraszkiewicz
Znicz: 1. Bartłomiej Gradecki - 4. Marcin Bochenek, 5. Adrian Rybak, 18. Martin Baran, 13. Peter Drobnak - 19. Marcin Rackiewicz, 3. Robert Obst (66, 99. Karol Noiszewski), 10. Maciej Machalski, 11. Paweł Moskwik - 16. Krystian Tabara (71, 7. Arkadiusz Pyrka), 9. Dariusz Zjawiński