Arkadiusz Malarz pójdzie w odstawkę?

Arkadiusz Malarz w drugim meczu z rzędu usiadł na ławce rezerwowych. Pierwszym bramkarzem Legii Warszawa w obu ostatnich spotkaniach w Ekstraklasie był Radosław Cierzniak.

Czytaj więcej: Arkadiusz Malarz pójdzie w odstawkę?

Mączyński wylądował w rezerwach Legii!

Krzysztof Mączyński został odsunięty od pierwszego zespołu Legii. Stołeczny klub opublikował tę informację we wtorkowe popołudnie.

Czytaj więcej: Mączyński wylądował w rezerwach Legii!

Sebastian Szymański trafi do CSKA Moskwa?

Jeszcze przed zamknięciem letniego okna możemy być świadkami wielkiego transferu z ekstraklasy. Jak bowiem wynika z doniesień rosyjskiego serwisu "Sport24", bliski przeprowadzki do CSKA Moskwa jest Sebastian Szymański.

Czytaj więcej: Sebastian Szymański trafi do CSKA Moskwa?

Legia odwoła się od kartki Kucharczyka

Legia Warszawa będzie się odwoływać od czerwonej kartki, którą podczas meczu z Dudelange otrzymał Michał Kucharczyk. Przy Łazienkowskiej nie zgadzają się z decyzją sędziego i zamierzają walczyć o jej anulowanie.

Czytaj więcej: Legia odwoła się od kartki Kucharczyka

Kulenović przedłużył kontrakt z Legią

Sandro Kulenović zostaje na dłużej w Legii Warszawa. 18-letni napastnik zdecydował się na podpisanie nowej umowy ze stołecznym klubem.

Czytaj więcej: Kulenović przedłużył kontrakt z Legią

Duet z rezerw na treningu Legii

Dwaj młodzi piłkarze rezerw Legii Warszawa rozpoczęli treningi z pierwszą drużyną. Na wyróżnienie zasłużyli Kacper Pietrzyk oraz Amos Shapiro-Thompson.

Czytaj więcej: Duet z rezerw na treningu Legii

Dyrektor Legii pożegna się ze stanowiskiem?

Przyszłość Ivana Kepciji przy Łazienkowskiej stanęła pod sporym znakiem zapytania. Jak wynika z informacji serwisu "Legia.net", dyrektor techniczny Legii Warszawa może się niedługo pożegnać ze swoją posadą.

Czytaj więcej: Dyrektor Legii pożegna się ze stanowiskiem?

Jubileusz Arkadiusza Malarza

Niedzielny mecz z Zagłębiem Sosnowiec był szczególny dla Arkadiusza Malarza. Doświadczony bramkarz odebrał przed nim pamiątkową plakietę, która upamiętniała jego ligowy występ nr 100 w barwach stołecznego klubu.

Czytaj więcej: Jubileusz Arkadiusza Malarza

Kibice Legii oczekują zmian od Dariusza Mioduskiego

Kibice Legii Warszawa są bardzo zaniepokojeni sytuacją w klubie. W związku z tym wystosowali list otwarty do Dariusza Mioduskiego, od którego oczekują konkretnych decyzji.

Czytaj więcej: Kibice Legii oczekują zmian od Dariusza Mioduskiego

Mistrz Polski wygrał, ale nie zachwycił

W pierwszym niedzielnym meczu 5 kolejki Lotto Ekstraklasy Legia Warszawa pokonała przed własną publicznością Zagłębie Sosnowiec (2:1). Spotkanie nie stało na najwyższym poziomie, a mistrz Polski musiał się poważnie napocić, by zainkasować komplet punktów.

Czytaj więcej: Mistrz Polski wygrał, ale nie zachwycił

Dodatkowe informacje