Pewne zwycięstwo rezerw

Legia II Warszawa wygrała 3:1 z MKS Ełk. O zwycięstwie drużyny Krzysztofa Dębka zdecydowały dobrze wykonywane stałe fragmenty gry.

W 18 minucie centrę Konrada Matuszewskiego z rzutu rożnego na bramkę zamienił Arkadiusz Najemski. Lewy obrońca Legii II jeszcze w pierwszej połowie postarał się o drugą asystę. Matuszewski wrzucił z rzutu wolnego, a w rolę egzekutora wcielił się Michał Góral. Legia II prowadziła do przerwy 2:0.

Losy meczu rozstrzygnął Mateusz Praszelik, który w 56 minucie wykorzystał jedenastkę. Pomimo wysokiego prowadzenia Legia II nie spuściła z tonu. W końcówce honorowe trafienie zapisał na swoim koncie Karol Stolarski.

W środę rezerwy Legii zagrają na wyjeździe z Pogonią II Siedlce. Mecz zostanie rozegrany w ramach 1/4 finału PP MZPN.

22.04.18, 12:00 - Ząbki
III liga: Legia II Warszawa - MKS Ełk 3:1 (2:0)
Bramki: Najemski 18, Góral 42, Praszelik 56 k - Stolarski 87
Legia II: Kudrjavcevs - Cichocki, Najemski, Pietrzyk, Matuszewski - Kwietniewski, Karbownik (82 Gęsior), Praszelik, Orlik (60 Aftyka), Bartczak - Góral