Popis rezerw Legii

Podopieczni Krzysztofa Dębka poczuli wiosnę. Rezerwy Legii wygrały 4:1 z beniaminkiem z Sulejówku.

Pierwsza połowa nie wskazywała na przełamanie Legii II. Drużyna Dębka grała niemrawo, a na domiar złego przegrywała 0:1 po trafieniu niezawodnego Wojciecha Wociala.

Po przerwie Wojskowi zaprezentowali lepszy i skuteczniejszy futbol. W 59 minucie do wyrównania doprowadził Robert Bartczak, który otrzymał dobre podanie od aktywnego Mikołaja Kwietniewskiego. Ostatnie dwa kwadranse były dziełem Mikołaja Górala. Młody napastnik rezerw zdobył trzy bramki i poprowadził Legię II do efektownego zwycięstwa.

W sobotę 7 kwietnia o 12:00 Legia II podejmie Wartę Sieradz.

04.04.18, 19:00 - Ząbki
III liga: Legia II Warszawa - Victoria Sulejówek 4:1 (0:1)
Bramki: Bartczak 59, Góral 60, 74, 84 - Wocial 19 k
Legia II: Kudrjavcevs - Turzyniecki, Bondarenko, Najemski, Pietrzyk - Karbownik - Cichocki (46 Wojtysiak), Kwietniewski (78 Rymek), Bartczak (80 Shapiro-Thompson), Orlik - Góral (85 Wełniak)