Osłabiona Legia II zremisowała z Leicester

Rezerwy Legii II Warszawa zremisowały 2:2 z Leicester City U-23 w ostatnim meczu Premier League International Cup. Drużyna Krzysztofa Dębka zakończyła rywalizację na ostatnim miejscu w grupie B.

Legia II udała się do Leicester w poważnie osłabionym składzie. Pomimo braków kadrowych drużyna Dębka objęła prowadzenie w 11 minucie za sprawą Piotra Cichockiego, który wykorzystał znakomite podanie Mateusza Praszelika. Lisy odwróciły stan meczu jeszcze przed końcem pierwszej połowy. Leyton Ndukwu i Josh Knight zapewnili gospodarzom prowadzenie 2:1 na półmetku rywalizacji.

W drugiej połowie więcej z gry miało Leicester, ale to Legia II zdobyła bramkę. W 66 minucie z bliska na 2:2 wynik ustalił Mateusz Bondarenko. W przekroju całego meczu sporo pracy miał Konrad Jałocha i wywiązał się z niej bez zarzutu.

Legia II zajęła ostatnie miejsce w grupie B z dorobkiem dwóch punktów.

14.12.17, 20:00 - Leicester
PLIC: Leicester City U-23 - Legia II Warszawa 2:2 (2:1)
Bramki: Ndukwu 21, Knight 34 - Cichocki 11, Bondarenko 66
Legia II: Jałocha - Turzyniecki, Wełnicki, Bondarenko, Bartczak - Cichocki (46 Olejarka), Nishi, Praszelik, Aftyka (55 Pietrzyk) - Wełniak, Góral (79 Karbownik)

źródło: własne / legia.net