Kompromitacja rezerw

Rezerwy Legii zanotowały poważną wtopę w Wikielcu. Podopieczni Krzysztofa Dębka przegrali 0:3 z outsiderem tabeli.

GKS Wikielec do meczu z Legią II nie znał smaku zwycięstwa na boiskach III ligi. Podopieczni Arkadiusza Klimka już w poprzednich meczach potwierdzili zwyżkę formy, m.in. remisując z Widzewem, a w spotkaniu z rezerwami mistrza Polski wreszcie dopięli swego.

W 9 minucie wynik spotkania otworzył 43-letni Remigiusz Sobociński. W Legii II do pracy zabrali się piłkarze z "jedynki", czyli Hildeberto Pereira i Dominik Nagy, jednak cała para szła w gwizdek. W 36 minucie sytuację Legii II skomplikował Piotr Kacperek.

Po przerwie Legia miała optyczną przewagę, ale niewiele z tego wynikało. Hildeberto wywalczył rzut karny, ale Mateusz Majewski go zmarnował. Na kwadrans przed końcem meczu Cezary Nowiński ustalił wynik na 3:0 dla GKS Wikielec.

W niedzielę 5 listopada o 12:00 Legia II zagra w Ząbkach z Pelikanem Łowicz.

28.10.17, 15:00 - Wikielec
III liga: GKS Wikielec - Legia II Warszawa 3:0 (2:0)
Bramki: Sobociński 9, Kacperek 36, Nowiński 76
Legia II: Szumski - Olszewski, Wełnicki, Bondarenko, Bartczak (61 Cichocki) - Hildeberto, Nishi, Aftyka, Nagy (66 Więdłocha) - Majewski, Góral