Zaskakująco wysoka porażka rezerw

Podopieczni Krzysztofa Dębka przegrali 0:4 w Łowiczu. To najwyższa porażka Legii II Warszawa w sezonie.

Pelikan kontrolował grę od pierwszych minut. Pomogła w tym szybko zdobyta bramka przez ekslegionistę Rafała Parobczyka, który przytomnie odnalazł się w podbramkowym zamieszaniu. W 25 minucie Legia II powinna doprowadzić do wyrównania. Tin Matić został sfaulowany w polu karnym, ale Tomasz Nawotka nie wykorzystał jedenastki.

Po godzinie gry uaktywnił się Mateusz Majewski, który w krótkim czasie ustrzelił dublet. Wynik spotkania na 4:0 w ostatniej minucie ustalił Przemysław Bella.

W sobotę 6 maja o 17:00 Legia II zagra w Łomży z ŁKS 1926.

03.05.17, 11:15 - Łowicz
III liga: Pelikan Łowicz - Legia II Warszawa 4:0 (1:0)
Bramki: Parobczyk 6, Majewski 62, 64, Bella 90
Legia II: Kąkolewski - Nawotka, Zawal, Żyro, Rakowski - Leleno, Urbański (75 Urbański), Waniek, Szczepański, Nawotka - Więdłocha (71 Kulenović)