Rezerwy odwróciły losy meczu

Podopieczni Krzysztofa Dębka odwrócili losy meczu z Concordią Elbląg. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył w ostatniej minucie Bartłomiej Urbański.

Nastroje w Legii II po porażce z Widzewem nie były najlepsze. Mogły się one pogorszyć po pierwszej połowie. W 26 minucie Kazuya Watanabe znalazł sposób na pokonanie Dominika Kąkolewskiego. Chwilę później do wyrównania mógł wyrównać Sandro Kulenović, ale zabrakło mu precyzji.

Po przerwie Legia II postawiła na ofensywę. W 65 minucie Bartosz Skowron chciał zacentrować w pole karne, a wyszedł mu celny strzał. Były bramkarz warszawskiego klubu Oskar Pogorzelec powinien zachować się lepiej. W końcówce stołeczni piłkarze nie ustawali w poszukiwaniach zwycięskiej bramki. W ostatniej minucie Tin Matić został sfaulowany w polu karnym, a skutecznym wykonawcą jedenastki okazał się Bartłomiej Urbański.

24.04.17, 12:00 - Elbląg
III liga: Concordia Elbląg - Legia II Warszawa 1:2 (1:0)
Bramk: Watanabe 26 - Skowron 65, Urbański 90 k
Legia II: Kąkolewski - Skowron, Zawal, Żyro, Hołownia - Nawotka (80 Matić), Małachowski (46 Sulley), Urbański, Leleno (61 Rakowski) - Szczepański - Kulenović (70 Więdłocha)


MazowieckaPiłka.pl

Dodatkowe informacje