Rezerwy Legii nadrobiły zaległości

Rezerwy Legii nadrobiły zaległości z rundy jesiennej, wygrywając 3:0 z Huraganem Morąg. Podopieczni Krzysztofa Dębka zostali wzmocnieni zesłanymi Danielem Chimą Chukwu i Dominikiem Nagym.

Spośród dwóch obcokrajowców lepsze wrażenie sprawiał Węgier. To on asystował przy pierwszej bramce w meczu, której autorem był Patryk Czarnowski. Goście nie mieli zbyt wielu okazji do pokazania się w ofensywie, ale mieli swoją wyborną sytuację. Radosław Majecki zastopował jednak Pawła Galika w sytuacji sam na sam.

Po przerwie Legia udokumentowała swoją przewagę dwoma kolejnymi trafienia. Czarnowski skompletował dublet, dobijając uderzenie Sandro Kulenovicia. W 76 minucie Miłosz Szczepański nie mógł pomylić się z kilku metrów po znakomitym podanie Bartłomieja Urbańskiego. Legia wygrała 3:0 i było to w pełni zasłużone zwycięstwo.

W niedzielę 12 marca o 11:00 Legia II zagra w Nowym Mieście Lubawskim z Drwęcą.

04.03.17, 12:00 - Ząbki
III liga: Legia II Warszawa - Huragan Morąg 3:0 (1:0)
Bramki: Czarnowski 18, 50, Szczepański 76
Legia II: Majecki - Nawotka, Żyro, Makowski, Hołownia - Więdłocha (46 Kulenović), Urbański, Małachowski, Nagy (79 Leleno), Czarnowski (65 Szczepański) - Chima Chukwu (46 Matić)