Niezgoda królem Ząbek

Jarosław Niezgoda w drugim meczu z rzędu dał strzelecki popis. Młodemu napastnikowi dobrze zrobiła zmiana boiska - z Nowego Dworu Mazowieckiego na Ząbki.

Dobra nawierzchnia w Ząbkach jest na pewno pomocna w poprawieniu osiągnięć strzeleckich, jednak jeszcze ważniejsze jest zdrowie. Niezgoda po zaleczeniu kontuzji kolana wreszcie gra na miarę oczekiwań. Hat trick w meczu z Pogonią Grodzisk Mazowiecki i czteropak z Bronią Radom tylko to potwierdzają.

Legia szybko uzyskała przewagę, jednak długo nie potrafiła jej udokumentować. Od czego jest jednak Niezgoda. W końcówce w przeciągu kilku minut wychowanek Opolanina Opole Lubelskie dwukrotnie znalazł sposób na Pawła Młodzińskiego. Do przerwy Legia II prowadziła 2:0. Tuż po przerwie Damian Sałek zdobył kontaktową bramkę dla Broni, jednak radość radomian była chwilowa. W 49 minucie Niezgoda skompletował hat tricka. Broń dążyła do powrotu do gry, lecz Jakub Szumski był dobrze dysponowany. W jednej z ostatnich akcji meczu wynik na 4:1 ustalił Niezgoda.

W środę 18 maja rezerwy Legii wyjadą do Łowicza, natomiast Broniarze podejmą Błękitnych Raciąż.