Proch w dobrej formie

Piłkarze Prochu Pionki mają powody do zadowolenia. Ostatnio podopieczni Roberta Rogali pokonali 1:0 Granat Skarżysko-Kamienna. Doświadczony szkoleniowiec nie kryje radości. Zdaje sobie sprawę z tego, że przed jego zespołem trudny sprawdzian.

Czytaj więcej: Proch w dobrej formie

Mogielanka stawia na solidną pracę

Piłkarze Mogielanki 15 lipca rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Przed zespołem Sylwestra Sokoła ciężka praca. Bardzo ciekawie zapowiadają się pojedynki sparingowe ambitnego A-klasowicza z Mogielnicy.

Czytaj więcej: Mogielanka stawia na solidną pracę

Nowa nazwa, nowe godziny, nowe przepisy

Już dziś punktualnie o godzinie 18:00 wystartuje sezon 2019-20 polskiej Ekstraklasy, który będzie się nieco różnił od poprzedniego. Jakie najważniejsze zmiany nas czekają?

Czytaj więcej: Nowa nazwa, nowe godziny, nowe przepisy

Obsada sędziowska ekstraklasowej premiery

PZPN wyznaczył sędziów na pierwszą kolejkę nowego sezonu PKO Ekstraklasy. 

Czytaj więcej: Obsada sędziowska ekstraklasowej premiery

Co pokaże KS Stromiec?

Już niebawem piłkarze KS Stromiec rozpoczną przygotowania do nowego sezonu. Podopieczni Mariusza Nowaka postarają się odegrać znaczącą rolę. Trzeba przyznać, że zapewne czeka ich ciężka przeprawa w Mirax Pucharze Polski.

Czytaj więcej: Co pokaże KS Stromiec?

Nowa oprawa graficzna rozgrywek ekstraklasy

Nowy sezon, nowe rozwiązania. PKO Bank Polski Ekstraklasa zaprezentowała oprawę graficzną, która będzie towarzyszyła meczom podczas kampanii 2019-20. 

Czytaj więcej: Nowa oprawa graficzna rozgrywek ekstraklasy

Dołącz do nas!!!

Jesteś fanem futbolu na Mazowszu? Lubisz pisać o piłce? W takim razie ta wiadomość jest skierowana do ciebie! 

Czytaj więcej: Dołącz do nas!!!

Kto wygra Mirax Puchar Polski?

We wtorek, 9 lipca odbyło się losowanie pierwszej rundy Mirax Pucharu Polski. Już w sierpniu do rywalizacji przystąpi 60 drużyn. Nie wszystkie mają powody do zadowolenia. Los nie był łaskawy zwłaszcza dla B-klasowiczów.

Czytaj więcej: Kto wygra Mirax Puchar Polski?

Proch zagra z Bronią

Piłkarze Prochu Pionki rozpoczęli przygotowania do nowego ligowego sezonu. Już w najbliższą sobotę, 13 lipca podopieczni Roberta Rogali rozegrają pierwszy sparingowy pojedynek. Rywalem będzie Broń Radom.

Czytaj więcej: Proch zagra z Bronią

Gratka dla fanów ekstraklasy

Ważna informacja dla sympatyków PKO Ekstraklasy. Główny telewizyjny nadawca meczów naszej ligi - platforma nc+ ogłosił, że uruchamia dwa całkiem nowe kanały, na których będzie można w nowym sezonie obejrzeć wszystkie 296 spotkań rozgrywek.

Czytaj więcej: Gratka dla fanów ekstraklasy

Dodatkowe informacje