Mocne rezerwy wygrały w Radomiu

Legia II Warszawa wygrała 2:0 z Bronią Radom. Skład rezerw był złożony niemal całkowicie z ekstraklasowych piłkarzy.

Jakub Kosiorek, bramkarz Broni, nie narzekał na nudę w pierwszej połowie. Dał pokonać się tylko raz po strzale Jarosława Niezgody. Asystę przy golu zapisał aktywny Maciej Rosołek. Wychowanek Pogoni Siedlce miał kilka okazji, aby wpisać się na listę, ale brakowało mu skuteczności.

W 52 minucie Rosołek zanotował asystę przy golu Aleksandra Wańka. Swojej bramki szukał też Cafu, ale brakowało mu spokoju. W końcówce Emil Więcek zmarnował okazje na honorowe trafienie. Legia II wygrała 2:0.

W następnej kolejce Broń zagra w Morągu (14 sierpnia o 18:00). Mecz Legii II z Polonią został przełożony na 21 sierpnia.