Komunikat Ekstraklasy ws. dekoracji mistrza

Ekstraklasa SA wydała oświadczenie w sprawie dekoracji nowego mistrza Polski. Kwestia tego, gdzie mistrzowska drużyna otrzyma trofeum, budziła w ostatnim czasie wiele kontrowersji.

„Informujemy, że jeśli Legia Warszawa wywalczy tytuł Mistrza Polski w 36 kolejce, to ceremonia wręczenia Trofeum odbędzie się bezpośrednio po niedzielnym meczu. Natomiast gdy przed 37 kolejką kwestia tytułu wciąż będzie otwarta, szczegóły przeprowadzenia ceremonii mistrzowskiej oraz wręczania medali zostaną ustalone wspólnie na spotkaniu z zainteresowanymi klubami, które zaplanowane jest na początek przyszłego tygodnia. To standardowa procedura, przeprowadzana corocznie przed zakończeniem każdego sezonu."

Oznacza to, że jeżeli Legia zapewni sobie trofeum w spotkaniu z Górnikiem Zabrze w Warszawie (musi wygrać przy jednoczesnym remisie lub porażce Jagiellonii Białystok w Lubinie), trofeum dostanie od razu. Jeżeli jednak wszystko będzie miało się rozstrzygnąć w ostatniej kolejce, w której Legia gra z Lechem, rozwiązanie w tej sytuacji jeszcze będzie na bieżąco ustalane.

 

RK, PilkaNozna.pl
Źr: Ekstraklasa SA

Komentarze   

 
#4 marek 2018-05-15 12:08
TEMPOTA MISTRZA BONKA PRZEKRACZA GRANICE.A MOZE TAK BY WRECZYC MEDALE JESLI LEGIA ZDOBEDZIE MISTRZOSTWO POLSKI ,W KOPALNI SOLI WIELICZKA .LUDZI NIE BEDZIE ZA WIELU PAN BONEK BEDZIE SZCZESLIWY.TEMP OTA BONKA PRZEROSLA JUZ JEGO RUDY LEB.BONIEK PUKNIJ SIE W TEN PUSTY LEB.
Cytować
 
 
#3 andrzej 2018-05-14 10:26
No, jak nie wiedzą jak sobie poradzić i sami wymyślają bzdury, to dlaczego z nich trochę nie pokpić ?!
Cytować
 
 
#2 Krzysztof 2018-05-14 09:06
Chyba Cię Andrzeju Bóg opuścił. Przestań pisać takie bzdury bo ludzie pomyślą że serio tak powinno się robic
Cytować
 
 
#1 andrzej 2018-05-12 20:01
Najlepiej będzie wysłać trofeum pocztą, z PZPN na adres klubu, który zdobędzie tytuł mistrza - i kłopot z głowy !
Cytować
 

Dodaj komentarz


Dodatkowe informacje