Vuković: Pozostaje nam skupić się na kolejnym spotkaniu

Legia w pierwszej kolejce Ekstraklasy nieoczekiwanie przegrała z Pogonią Szczecin 1:2. Po meczu przebieg rywalizacji ocenił trener przegranej drużyny Aleksandar Vuković

- Jesteśmy rozczarowani, przegraliśmy i trzeba to przyjąć na klatę. Nie można płakać po jednym meczu. Skala trudności rośnie i pozostaje nam skupić się na kolejnym spotkaniu - mówił opiekun Legii.

- Element szczęścia istnieje w piłce, ale nie jest decydujący. Nie szukałbym tam przyczyn porażki Legii. Mogliśmy wykorzystać swoje sytuacje i za łatwo daliśmy się skontrować prowadząc, trzymając w rękach dobry wynik. Nie powinno nam się przytrafić coś takiego. Pomyłki wchodzą w skład szczęścia czy nieszczęścia, bo pozostaje liczenie na to, że rywal przestrzeli - dodał.

- Carlitos po meczu z Europa FC był gotowy na spotkanie z Pogonią, ale miał ostatnio pewne problemy ze skurczami mięśni. Chcieliśmy, by był w pełni gotowy na czwartek. Jego zastępca, Mateusz Praszelik, dał z siebie wszystko i jestem zadowolony z jego występu. Młody pomocnik rozkręcał się z akcji na akcję - zakończył Vuković.

W drugiej kolejce Ekstraklasy Legia zagra na wyjeździe z Koroną Kielce. Ekipa ze stolicy okazję do rehabilitacji będzie miała jednak wcześniej. Już w czwartek Legionistów czeka kolejne spotkanie w eliminacjach do Ligi Europy. Tym razem przed własną publicznością podejmą oni fińskie KuPS.

 

bcb, PilkaNozna.pl
źródło: Legia.net

Dodaj komentarz


Dodatkowe informacje