Nie będzie transmisji z meczu Legii Warszawa

To już przesądzone. Kibice Legii Warszawa nie będą mieli okazji zobaczyć starcia swojego zespołu z Europa FC w pierwszej rundzie eliminacji Ligi Europy. Klub poinformował, że nie mimo starań, nie udało mu się porozumieć z właścicielem praw telewizyjnych.

Od jakiegoś czasu było wiadomo, że żadna z polskich stacji nie była zainteresowana przeprowadzeniem transmisji ze spotkania. Swoją relację chciała więc przeprowadzić sama Legia, ale już wiadomo, że tak się nie stanie.

"Mimo długotrwałych starań i rozmów z właścicielem praw telewizyjnych, niestety nie udało nam się porozumieć i nie będziemy mogli zrealizować transmisji z meczu 1. rundy eliminacji Ligi Europy UEFA FC Europa - Legia Warszawa" - czytamy w specjalnym komunikacie klubu.

Wicemistrz Polski poinformował, że wysłał na czwartkowy mecz poszerzoną ekipą z redakcji "Legia.com", tak by zapewnić fanom możliwe jak najlepszy przekaz. Wiadomo, że będą oni mogli liczyć na transmisję radiową, którą będzie można śledzić na oficjalnej stronie klubu.

Mecz Europa FC - Legia Warszawa rozpocznie się o godzinie 20:30.

 

gar, PiłkaNożna.pl

Dodaj komentarz


Dodatkowe informacje