Kucharczyk trafi do Rosji?

Michał Kucharczyk prawdopodobnie trafi do ligi rosyjskiej - donosi portal PolsatSport.pl. Zawodnik ma podpisać kontrakt z Arsienałem Tuła. 

Skrzydłowy po sezonie opuścił szeregi Legii Warszawa. Klub nie przedłużył z nim kontraktu, więc piłkarz mógł bez problemu szukać nowego pracodawcy, ponieważ był dostępny jako wolny zawodnik i nie trzeba było płacić za niego kwoty odstępnego.

W Rosji zawodnik ma podpisać trzyletni kontrakt. Piłkarz może liczyć także na sporą podwyżkę, bowiem w Legii otrzymywał 300 tysięcy euro za sezon, a w Arsienale ma dostawać o 200 tysięcy więcej. Jego nowy klub w rosyjskiej ekstraklasie zajął 6 miejsce.

Kucharczyk padł ofiarą rewolucji, jaka latem ma dokonać się w szeregach wicemistrzów Polski. Trener Aleksandar Vuković na ostatniej konferencji prasowej w sezonie 2018-19 zapowiadał, że zamierza zrobić czystkę w szatni.

Kibice byli zdziwieni, że padło akurat na Kuchego, który od wielu lat był utożsamiany z Legią. Oczywiście, formą sportową nie imponował, ale zawsze zostawiał serce na boisko i był jednym z niewielu piłkarzy, którzy identyfikowali się mocno z klubem.

 

pgol, PilkaNozna.pl
źr. Polsat Sport

Dodaj komentarz


Dodatkowe informacje