Dni Carlitosa w Legii są już policzone

Czy dni Carlitosa przy Łazienkowskiej są już policzone? Taki scenariusz kreśli serwis "legionisci.com", z którego źródeł wynika, że hiszpański napastnik ma bardzo konkretną ofertę z New York City FC i jeśli będzie chciał z niej skorzystać, to klub nie stanie mu na drodze.

Klub z Major League Soccer zaproponował za Carlitosa kwotę rzędu 2,5-3 milionów euro i Legia Warszawa jest skłonną przyjąć ofertę. Wszystko jednak zależy od samego zawodnika. Jeśli ten będzie chciał spróbować swoich sił za Atlantykiem, to transfer dojdzie do skutku, jeśli się temu sprzeciwi - zapewne do końca sezonu będzie strzelał gole dla Wojskowych.

Portal "Legionisci.com" podaje, że w tej chwili dużo więcej przemawia właśnie w kierunku odejścia Carlitosa z Legii. Sam piłkarz, który podczas rundy jesiennej strzelił jedenaście goli i dołożył na swoje konto cztery asysty, zaczął nawet obserwować oficjalne konto New York City FC na Instagramie i chociaż nie musi to kompletnie niczego oznaczać, to na pewno daje do myślenia.

Przypomnijmy, że Legia kupiła hiszpańskiego napastnika z Wisły Kraków przed startem rozgrywek za kwotę 450 tysięcy euro. Jeśli ten przeniesie się do Nowego Jorku, to 30 procent od różnicy pomiędzy oboma transferami trafi właśnie na konto "Białej Gwiazdy", dla której byłby to poważny zastrzyk gotówki.

Ewentualna sprzedaż Carlitosa będzie oznaczać, że Legia Warszawa przed decydującymi zmaganiami w ekstraklasie pozbawi się swojego najskuteczniejszego strzelca i będzie musiała na gwałt szukać nowego napastnika. Ten potrzebowałby jednak czasu na wejście do nowej drużyny, podczas gdy Hiszpan przepracował z nią cały okres przygotowawczy.

Decyzja w sprawie odejścia lub pozostania 28-latka przy Łazienkowskiej ma zapaść w najbliższym czasie.

 

gar, PiłkaNożna.pl
źr. legionisci.com

Dodaj komentarz


Dodatkowe informacje