Legia negocjuje z Praszelikiem

Legia Warszawa chce zatrzymać przy Łazienkowskiej Mateusza Praszelika. Młody napastnik został przez Ricardo Sa Pinto włączony do kadry na zimowe zgrupowanie w Portugalii, a jak donosi "Legia.net", klub prowadzi obecnie z piłkarzem rozmowy na temat nowego kontraktu.

18-latek ma za sobą niezwykle udaną jesień. W dziesięciu spotkaniach rezerw Legii udało mu się strzelić cztery gole i dzięki dobrej postawie zdołał zwrócić na siebie wzrok szkoleniowca. Praszelik polecił wraz z pierwszą drużyną na zimowy obóz i bardzo możliwe, że jeszcze podczas jego trwania osiągnie porozumienie z Legią.

Na mocy obecnie obowiązującego porozumienia, młody napastnik jest związany ze stołecznym klubem jedynie do końca sezonu. Przy Łazienkowskiej chcą go zatrzymać, nie tylko ze względu na talent i formę, ale również z powodu przepisów, które obligują drużyny z ekstraklasy do wystawienia od nowych rozgrywek młodzieżowca w pierwszym składzie.

Serwis "Legia.net" donosi, że 18-letni napastnik otrzymał od Legii bardzo korzystne warunki, a jego rozmowy z klubem mogą zostać sfinalizowane jeszcze w styczniu.

 

 

gar, PiłkaNożna.pl

Dodaj komentarz


Dodatkowe informacje