Genoa zainteresowana Nagy'm

Kolejny zawodnik z Lotto Ekstraklasy przeniesie się do Serie A? Tym razem nie chodzi jednak o Polaka. Do Genoi trafić może Dominik Nagy.

Włoskie media od wczoraj twierdzą, że Genoa chciałaby sprowadzić do siebie kolejnego piłkarza grającego w lidze polskiej. Kandydatem do transferu do Serie A ma być Dominik Nagy, węgierski skrzydłowy Legii Warszawa, który rozegrał znakomitą rundę jesienną. Reprezentant Węgier wrócił do Legii z wypożyczenia do swojej ojczyzny i nieoczekiwanie prezentuje się świetnie na tle ligowych rywali. Wniósł mnóstwo polotu do gry zespołu, którego nie potrafił pokazać podczas swojego pierwszego pobytu przy Łazienkowskiej. 

Po sukcesie Krzysztofa Piątka zawodnicy Lotto Ekstraklasy cieszą się dobrą renomą we Włoszech, a nasza liga uchodzi za kopalnię talentów. Genoa chce iść za ciosem i pół roku po Piątku może ściągnąć kolejnego wyróżniającego się na polskich boiskach piłkarza. Mówi się, że na tej transakcji Legia mogłaby zarobić aż 4 miliony euro, co z pewnością pomogłoby nieco naprawić klubowy budżet po braku awansu do europejskich pucharów. 23-latek budzi zainteresowanie także innych klubów, a wśród nich są Montpellier, a także ligowy rywal Genoi, Fiorentina.

W tym sezonie Nagy wystąpił w 25 meczach Legii Warszawa i jest jednym z wygranych kadencji Ricardo Sa Pinto. Strzelił w nich 4 gole i zaliczył 7 asyst.

 

pber, PiłkaNożna.pl
źr. football-italia.net

Komentarze   

 
#1 MAREK 2019-01-08 09:59
TO PRAWDA HAJLEPSZY ZAWODNIK LEGI W RUNDZIE JESIENEJ.ZA MARNA KASE NIE PUSZCZAC .PANIE MIODUSKI NAUCZMY SIE CENIC .POKAZAC ZE POLACY TO NIE SPRZEDAZ BUTELEK.
Cytować
 

Dodaj komentarz


Dodatkowe informacje