Kadra Legii na obóz w Portugalii

Ricardo Sa Pinto, szkoleniowiec Legii Warszawa ogłosił nazwiska piłkarzy, którzy otrzymali powołania na zimowe zgrupowanie, które odbędzie się w Portugalii. W kadrze Wojskowych zabrakło kilku zawodników, którzy otrzymali od trenera pozwolenia na szukanie sobie nowych pracodawców - donosi serwis "Legia.net".

W drużynie zabrakło miejsca m.in. dla Jose Kante, Chrisa Philippsa i Cristiano Pasquato, którzy powinni się rozglądać za nowymi klubami. Do Portugalii nie poleci również Mateusza Hołowni, który ma w zimie udać się na wypożyczenie.

Mistrz Polski będzie szlifował formę podczas zagranicznego zgrupowania w dniach 7-18 stycznia. 

Kadra Legii na obóz w Portugalii:

Bramkarze: Radosław Majecki, Radosław Cierzniak, Cezary Miszta

Obrońcy: Michał Pazdan, Inaki Astiz, Mateusz Wieteska, Adam Hlousek, Paweł Stolarski, William Remy, Artur Jędrzejczyk, Luis Rocha

Pomocnicy: Domagoj Antolić, Michał Kucharczyk, Marko Vesović, Dominik Nagy, Kasper Hamalainen, Andre Martins, Cafu, Miroslav Radović, Sebastian Szymański, Salvador Agra, Mateusz Praszelik, Michał Karbownik

Napastnicy: Carlitos, Jarosław Niezgoda, Sandro Kulenović

 

gar, PiłkaNożna.pl
źr. Legia.net

Komentarze   

 
#1 MAREK 2019-01-08 10:02
NO WRESZCZCIE ZACZELY SIE PORZADKI KADROWE W LEGI.TRENER ODPOWIADA ZA WYNIKI ,TRENER RZADZI W SZATNI TRENER DECYDUJE O SKLADZIE.WIDAC ZE W SZATNI ZROBIL PORZADEK.ZAWODN ICY JUZ NIE DECYDUJA KTO GRA.DOBRZE ZE W SZATNI NIE MA LUDZI KTORZY MACILI W ZESPOLE.
Cytować
 

Dodaj komentarz


Dodatkowe informacje