Trzynastu piłkarzom Legii kończą się umowy

Kilkunastu piłkarzy Legii Warszawa wraz z początkiem stycznia weszło w ostatnie półroczne obowiązywania swoich kontraktów. Kto z nich przekona do siebie Ricardo Sa Pinto i zapracuje na nową umowę? Kto z kolei będzie musiał sobie szukać pracy poza Łazienkowską?

Jak wynika z informacji serwisu "Legionisci.com", za sześć miesięcy wolnymi agentami może zostać aż trzynastu graczy Legii. Część z nich na pewno otrzyma propozycje przedłużenia kontraktów, niektórzy pożegnają się z klubem już w zimie, a inni po zakończeniu sezonu.

Kto znajduje się w tym gronie? Oto piłkarze, których umowy wygasają wraz z końcem czerwca: Michał Kucharczyk, Cristian Pasquato, Cafu, Andre Martins, Adam Hlousek, Kasper Hamalainen, Arkadiusz Malarz, Radosław Cierzniak, Inaki Astiz, Michał Pazdan, Miroslav Radović, Krzysztof Mączyński, Łukasz Turzyniecki.

Spekuluje się, że największe szanse na nowe umowy mają tacy zawodnicy jak Kucharczyk, Cafu, Hlousek i Martins. Już niedługo mogą oni otrzymać od klubu stosowne propozycje.

 

gar, PiłkaNożna.pl

Dodaj komentarz


Dodatkowe informacje