Sa Pinto: Nie mamy problemów z dyscypliną

Ricardo Sa Pinto spotkał się z dziennikarzami przed meczem z Koroną Kielce.

Portugalski trener Legii poinformował, że Domagoj Antolić, Mikołaj Kwietniewski oraz Łukasz Turzyniecki nie trenują z zespołem. Dodał też, że Michał Pazdan i Jarosław Niezgoda nie są gotowi na 100%, choć biorą udział w zajęciach z resztą drużyny. Z kolei sytuacja zdrowotna Artura Jędrzejczyka jest niepewna i jego występ przeciwko koronie stoi pod dużym znakiem zapytania.

Sa Pinto komplementował Koronę Kielce. - Korona wygrała trzy mecze z rzędu. To dobry zespół, co pokazują trwające rozgrywki. Nie brakuje tam groźnych graczy, jak Soriano czy Cebula. Nasi najbliżsi rywale są zgranym kolektywem i czeka nas kolejne trudne spotkanie. Mam nadzieję, że zobaczymy ciekawe do oglądania spotkanie, ale naszym celem - jedynym - będzie wygrana. Jesteśmy skupieni, zmotywowani i gotowi na różne warianty rywali - zapowiedział Portugalczyk.

Trener Legii odniósł się także do swoich ostatnich decyzji przy ustalaniu jedenastki oraz do... pogody. - W ostatnim meczu z Zagłębiem Carlitos usiadł na ławce. Hiszpan nie był w pełni gotowy na spotkanie, odczuwał dolegliwości stopy. Mam inne opcje na tę pozycję, więc z nich skorzystał. Jest także możliwe, że z Koroną zagra w pierwszym składzie. Czy usiadł na ławce, a Kante nie pojechał, bo się spóźnili? Nie, nie mamy problemów z dyscypliną. Pogoda jest jaka jest. Gra o 15:30 jest w takiej sytuacji lepsza. Wieczorem jest znacznie chłodniej, co nie wpływa pozytywnie. Ustalenia i zasady są jednak takie, a nie inne i musimy się ich trzymać. Może warto pomyśleć w przyszłości o zmianie? Ze względu na warunki, nie trenujemy na głównej murawie, bo oszczędzamy ją na mecze - przyznał Sa Pinto.

 

źródło: własne / legia.net
sul, PilkaNozna.pl

Komentarze   

 
#2 MAREK 2018-12-02 14:37
ANDRZEJKU RZADKO SIE ZE SOBA ZGADZAMY ,ALE W TYM WYPADKU MASZ RACIJE.CIENKO TO WYGLADALO W LUBINIE.
Cytować
 
 
#1 andrzej 2018-11-30 22:48
No i co z tego, skoro macie problemy z poziomem gry i pozostawieniem przyzwoitego wrażenia po meczu (patrz ostatnie komentarze po wygranej z Zagłebiem Lubin).
Cytować
 

Dodaj komentarz


Dodatkowe informacje