Sa Pinto: Najważniejsze są trzy punkty

- Najważniejsze są dziś trzy punkty - powiedział po spotkaniu w Lubinie Ricardo Sa Pinto. Prowadzona przez niego warszawska Legia pokonała Zagłębie (1:0), jednak swoją grą na kolana nie rzuciła.

Wojskowi szybko wyszli na prowadzenie, jednak w kolejnych minutach nie potrafili pójść za ciosem i dobić przeciwnika. Wspomniany Sa Pinto dostrzegł niedostatki w grze swoich graczy, jednak na końcu wszystkich rachunków był zadowolony ze zdobycia kompletu punktów.

- W pierwszej połowie nie pokazaliśmy jakości, której oczekiwałem. Pomimo tego, że zdobyliśmy bramkę, nie realizowaliśmy założeń. Druga połowa również nie była doskonała, ale potrafiliśmy dłużej utrzymywać się przy piłce i tworzyć sobie okazje strzeleckie - dodał Portugalczyk podczas pomeczowej konferencji.

Sa Pinto był zdania, że wygrana jego zespołu mogła być nieco bardziej okazała. -  Uważam, że nasze zwycięstwo jest zasłużone, ale mogliśmy i powinniśmy wygrać zdecydowanie wyżej. Dobrze funkcjonowała nasza defensywa, która odcięła od podań zawodników Zagłębia. Oczekuję więcej od swoich zawodników, jeśli chodzi operowanie piłką - zakończył.

Dzięki zdobyciu trzech punktów, Legia przesunęła się na drugie miejsce w tabeli ekstraklasy.

 

gar, PiłkaNożna.pl
źr. Legia.com

Komentarze   

 
#1 MAREK 2018-11-26 09:28
PANIE TRENERZE CZY PAN OGLADAL TO SAMO CO JA BYL TAKI MECZ ZAGLEBIE LUBIN -LEGIJA WARSZAWA.CZY TO BYL MECZ DRUZYNY MISTRZA POLSKIPANIE TRENERZE WSTYD BYLO KOMENTOWAC TE WIDOWISKO.LEGIA NADAL JEST BARDZO SLABIUTKA DRUZYNA.TO WSTYD ZEBY RACZYC KIBICOW TAK BARDZO SLABA GRA.WSTYDU JUZ NAM KIBICOM OSZCZEDZCIE.NA BOISKU BYLO JEDEN ZAWODNIK REMI.I TO CALA DRUZYNA LEGI.KONCZYC TEN SEZON I ROZPEDZIC TE TOWARZYSTWO WZAIJEMNEI ADORACIJ.
Cytować
 

Dodaj komentarz


Dodatkowe informacje