Vesović: Jesteśmy świadomi naszej siły

- Nie tylko z Górnikiem zagraliśmy bardzo dobrze. Nasze poprzednie mecze również wyglądały przyzwoicie, często jednak brakowało najważniejszego - korzystnego rezultatu - powiedział Marko Vesović przed kolejnymi meczami Legii.

W ostatniej kolejce Legia na własnym terenie bez najmniejszych problemów ograła ekipę Górnika Zabrze.

- Myślę, że teraz po prostu jesteśmy świadomi naszej siły. Trenujemy bardzo ciężko, co przekłada się później na naszą postawę na boisku. Tak jak powiedziałeś, potrafimy zdominować rywala, przejąć kontrolę nad meczem, stanowimy jedność zarówno w defensywie, jak i w ofensywie. W każdym meczu kreujemy sobie wiele okazji i, co ważne, gole częściej padają właśnie po akcjach zespołowych, aniżeli po indywidualnych rajdach któregoś z zawodników. W każdym kolejnym meczu chcemy wchodzić na jeszcze wyższy poziom - zaznaczył Vesović.

Obecnie Legia traci do lidera - Lechii Gdańsk - dwa punkty. Przed przerwą zimową stołeczna drużyna chce wskoczyć na pierwsze miejsce.

- Naszym celem jest pozycja lidera. Chcemy wrócić na szczyt. Liga jest bardzo interesująca, ciężko jest wskazać faworyta. Musimy zrobić wszystko, aby na urlopy jechać jako zawodnicy pierwszej drużyny w ligowej tabeli - skwitował Vesović.

 

gmar, PilkaNozna.pl
źródło: Legia Warszawa

Dodaj komentarz


Dodatkowe informacje