Niezgoda wrócił do normalnych treningów

Znakomita informacja dla sympatyków Legii Warszawa. Do treningów z pierwszą drużyną wrócił Jarosław Niezgoda, który długo pauzował z powodu problemów kardiologicznych.

23-letni napastnik przeszedł pod koniec ubiegłego sezonu zabieg serca i od tego czasu nie oglądaliśmy go na boisku. W tych rozgrywkach Niezgoda nie zagrał w ani jednym meczu, a jego powrót powinien znacząco wzmocnić siłę ognia mistrza Polski.

W poniedziałek piłkarz wrócił do długo wyczekiwanych zajęć z pełnym obciążeniem, jednak w trakcie treningu kilka razy schodził z boiska na kilkuminutowe przerwy. Niezgoda ma być wprowadzany do bardzo ostrożnie i dlatego minie jeszcze trochę czasu zanim będzie do dyspozycji Ricardo Sa Pinto.

W trakcie ubiegłej kampanii Jarosław Niezgoda wystąpił na wszystkich frontach w 34 meczach. W tym czasie strzelił on dla Legii piętnaście goli i zapisał na swoim koncie trzy asysty.

 

gar, PiłkaNożna.pl
źr. Legia.com

Komentarze   

 
#1 MAREK 2018-10-18 18:08
JESZCZE NIE TAK DO KONCA WROCIL DO TRENINGOW Z 1 DRUZYNA.POWOLUT KU DREPCZE NA TRENINGACH ,ALE DO GRY TO JESZCZE DROGA DALEKA PRAWDO PODOBNIE W TYM ROKU NIE ZAGRA JESZCZE.
Cytować
 

Dodaj komentarz


Dodatkowe informacje