Nagy: Potrzebuję czuć zaufanie od trenera

- Jestem piłkarzem, który potrzebuje czuć zaufanie, bo wtedy jestem w stanie pokazać pełnię swoich możliwości. Trener Sa Pinto na mnie stawia, wiem, że wiele ode mnie wymaga, ale też wierzy w moje umiejętności, a ja przez to staję się jeszcze bardziej pewny siebie, gdy wybiegam na boisko - powiedział Dominik Nagy, który ostatnio jest bardzo ważnym zawodnikiem w szeregach warszawskiej Legii.

- Na początku sezonu nigdy nie jest łatwo, ponieważ forma przychodzi z czasem. Zawodnicy potrzebują chwili, by przystosować się do nowych pomysłów taktycznych, organizm musi też dojść do właściwej sprawności po intensywnie przepracowanym okresie przygotowawczym. Mam jednak nadzieję, że wszystko zmierza już we właściwym kierunku. W ostatnim czasie zanotowaliśmy dobre wyniki, dlatego wierzę, że po słabym początku nadchodzą dla nas dobre dni - zaznaczył Nagy.

W przeszłości na piłkarza Legii spadła fala krytyki za słabszą grę. Teraz jednak Nagy ustabilizował swoją formę. Wszystko dzięki nowemu szkoleniowcowi.

- To prawda, zdarzało się, że spadała na mnie krytyka. Jestem piłkarzem, który potrzebuje czuć zaufanie, bo wtedy jestem w stanie pokazać pełnię swoich możliwości. Trener Sa Pinto na mnie stawia, wiem, że wiele ode mnie wymaga, ale też wierzy w moje umiejętności, a ja przez to staję się jeszcze bardziej pewny siebie, gdy wybiegam na boisko. Wierzę, że uda mi się ustabilizować formę i będę rozgrywał już tylko dobre spotkania. Byłem w stanie wykorzystać swoją szansę i tylko od moich występów zależy, jak długo utrzymam miejsce w wyjściowej jedenastce. Każdego dnia ciężko pracuję, by grać regularnie - skwitował Nagy.

 

gmar, PilkaNozna.pl
źródło: Legia Warszawa

Komentarze   

 
#1 MAREK 2018-10-01 16:23
PRAWDA DOMINIK DAJE Z SIEBIE NA KAZDYM MECZU BARDZO DUZO ZAWSZE NALEZY DO NAJLEPSZYCH NA BOISKU.
Cytować
 

Dodaj komentarz


Dodatkowe informacje