Sa Pinto: Jestem rozczarowany wynikiem

- Próbowaliśmy atakować, jednak nie tak, jakbym sobie życzył. Druga połowa była dużo lepsza, mieliśmy trzy dogodne sytuacje. Jestem rozczarowany wynikiem, liczyliśmy na więcej. Zależy mi na tym, aby podtrzymać to, co było dobre - powiedział Ricardo Sa Pinto po remisie z Arką Gdynia.

Warszawska Legia w piątkowym spotkaniu jedynie zremisowała z Arką, co jest wynikiem zdecydowanie poniżej oczekiwań. - Wielka szkoda, że zaczynamy pierwszą połowę od straty bramki. Jesteśmy po czterodniowej podróży, po pokonaniu ponad 1200 km. Po przebyciu takiej drogi ciężko jest przygotować się fizycznie, Arka z pewnością była bardziej wypoczęta. Byliśmy źli po stracie bramki. Próbowaliśmy atakować, jednak nie tak, jakbym sobie życzył. Druga połowa była dużo lepsza, mieliśmy trzy dogodne sytuacje. Arka odpowiedziała tylko raz. Jestem rozczarowany wynikiem, liczyliśmy na więcej. Zależy mi na tym, aby podtrzymać to, co było dobre. Jestem dumny ze swoich piłkarzy - podkreślił szkoleniowiec Legii.

- W pierwszej połowie było dużo sytuacji stykowych, sędziowanie jednak oceniam bardzo dobrze. Nie zdążyłem jeszcze obejrzeć sytuacji z Carlitosem, zrobię to jednak z pewnością w późniejszym czasie. Wierzę stuprocentowo w Michała Pazdana i bardzo go lubię, jednak w tym momencie również Wieteska i Jędrzejczyk prezentują się bardzo dobrze. Nie mam powodów, aby ich zmieniać. Podobna sytuacja jest w kwestii bramkarzy. To tylko i wyłącznie moja decyzja. Czekam na pytania, dlaczego dany zawodnik zagrał dobrze i dlaczego go wystawiłem - skwitował Sa Pinto.

 

gmar, PilkaNozna.pl
źródło: Legia Warszawa

Komentarze   

 
#2 MAREK 2018-09-30 12:19
PANIE TRENERZEA CO PAN WIDZI W GRZE STOLARSKIEGO,Z MECZU NA MECZ CORAZ GORSZY,CO SIE DZIEJE Z SZYMANSKIM,ZAWO DNIK KTOREGO WYCENIA SIE NA GRUBE MILIONY NIE POTRAFI DOGRAC PILKI NA ODLEGLOSCI 5 METROW.GRA CALEIJ DRUZYNY TO POMYLKA SWIATOWA.JUZ W CHOIJNICACH BYLO WIDAC SLABOSC LEGI.
Cytować
 
 
#1 andrzej 2018-09-29 20:19
Ja też......... (w nawiązaniu tytułu artykułu).
Cytować
 

Dodaj komentarz


Dodatkowe informacje