Kontuzja Cafu nie jest poważna

Kibice Legii Warszawa mogą odetchnąć z ulgą. Kontuzja, której w czasie meczu z Chojniczanką Chojnice w Pucharze Polski nabawił się Cafu okazała się mniej groźna niż pierwotnie uważano.

Brazylijczyk wyszedł w podstawowym składzie Wojskowych na wtorkowe spotkanie, jednak jeszcze w pierwszej połowie musiał opuścić boisko. W pierwszej chwili wydawało się, że problem piłkarza może być poważniejszy, ponieważ Cafu bardzo cierpiał, ale jak wykazały dokładne badania, zakończyło się na strachu.

"Przegląd Sportowy" donosi, że problem z odcinkiem szyjnym kręgosłupa nie jest groźna, a piłkarz powinien być do dyspozycji trenera podczas najbliższego spotkania ligowego z Arką Gdynia.

25-latek wystąpił od początku sezonu w piętnastu meczach na wszystkich frontach dla Legii Warszawa. W tym czasie udało mu się strzelić dwa gole i zapisać na swoim koncie jedną asystę.

 

gar, PiłkaNożna.pl

Komentarze   

 
#1 Kulaw 2018-09-27 17:37
Kto pisał ten artykuł??? Z powodu kontuzji z boiska zszedł Kante a nie Cafu. I jaki Brazylijczyk? Cafu jest z Portugalii ,Kante z Gwinei, ewentualnie Hispzan.
Cytować
 

Dodaj komentarz


Dodatkowe informacje