Kiedy Jarosław Niezgoda wróci na boisko?

Kiedy Jarosław Niezgoda wróci do gry? Wciąż nie wiadomo. Napastnik Legii Warszawa przeszedł niedawno zabieg kardiologiczny i niewykluczone, że treningi wznowi dopiero za dwa miesiące.

Przypomnijmy, że u Niezgody wykryto wrodzoną wadę serca i ostatecznie podjęta została decyzja o zabiegu. Piłkarz niedługo będzie mógł wznowić lekkie treningi, ale aktualnie nie może nawet biegać. - Muszę być cierpliwy, mogę normalnie chodzić, ale większy wysiłek jest na razie zakazany. Powoli będę wznawiał ćwiczenia, głównie statyczne - powiedział.

Napastnik nie ukrywał rozczarowania z faktu pozostawania poza zespołem, podczas gdy koledzy przygotowują się do nowego sezonu ligowego i walki w eliminacjach Champions League.

- Lekarze różnie mówią. Jedni twierdzą, że czeka mnie osiem tygodni przerwy, inni, że sześć, albo nawet i cztery. Okaże się po badaniach kontrolnych, które przejdę w następnym tygodniu. Od dwóch miesięcy nie trenuję, nie mogę nawet biegać i jeszcze trochę czasu tak to będzie wyglądało. Oni trenują, a ja jem obiad... - dodał, cytowany przez "Przegląd Sportowy".

Podczas ubiegłej kampanii Jarosław Niezgoda wystąpił na wszystkich frontach w 34 meczach dla Legii Warszawa. W tym czasie udało mu się strzelić piętnaście goli i zapisać na swoim koncie trzy asysty.

 

gar, PiłkaNożna.pl

Dodaj komentarz


Dodatkowe informacje