Jose Kante po słowie z Legią Warszawa

Jose Kante ma zostać piłkarzem Legii Warszawa. Gwinejczyk jest już po słowie ze stołecznym klubem, do którego ma dołączyć na początku lipca - donosi serwis "Legia.net".

Pierwsze informacje o zainteresowaniu Legii zawodnikiem Wisły Płock pojawiły się w przestrzeni publicznej już przed tygodniem. Jak się okazało, mistrz Polski był zdeterminowany i porozumiał się z Kante w kwestii warunków umowy indywidualnej. Piłkarz przeniesie się na Łazienkowską po wygaśnięciu kontraktu z Nafciarzami.

27-letni napastnik ma za sobą udany sezon w barwach wspomnianej Wisły. Na wszystkich frontach wystąpił on w 31 meczach, w których strzelił dziewięć goli i zapisał na swoim koncie jedną asystę.

Przed przeprowadzką do Płocka, Kante reprezentował barwy takich klubów jak Górnik Zabrze, AEK Larnaka, Prat, Malegueno, Rubi czy Manresa.

 

gar, PiłkaNożna.pl
źr. Legia.net

Komentarze   

 
#3 andrzej 2018-06-14 13:06
Spokojnie, to nie jest żadna opinia. To tylko lużna uwaga na temat popularności w Polsce niektórych drużyn zagranicznych. Co do samego zawodnika, to nie mam żadnych zastrzeżeń. Wręcz przeciwnie, myślę że Legia pozyskała wartościowego piłkarza.
Cytować
 
 
#2 marek 2018-06-14 09:22
popatrz kolego na jego gre w wisle plock,popatrz na jego statyski a pozniej wydawaj opinie.bardzo dobry sezon w wisle plock.
Cytować
 
 
#1 andrzej 2018-06-13 14:52
....Prat, Malegueno, Rubi czy Manresa, to rzeczywiscie bardzo znane w Polsce kluby......
Cytować
 

Dodaj komentarz


Dodatkowe informacje