"Najsłabszy mistrz od dekady? Nie rusza mnie to"

Zakończy sezon był szczególny dla Arkadiusza Malarza. Doświadczony bramkarz ponownie udowodnił swoją klasę i był jednym z architektów zwycięstwa Legii Warszawa w rozgrywkach ekstraklasy i Pucharu Polski. - Czy mogę być jeszcze lepszy? Cały czas pracuję na treningach - powiedział golkiper.

Malarz praktycznie od początku kampanii prezentował wysoką formę, a jego dyspozycja podczas rundy wiosennej sprawiła, że zaczęto go nawet łączyć z powołaniem do reprezentacji Polski. W poniedziałkowy wieczór - podczas gali ekstraklasy - 37-latek otrzymał nagrodę dla najlepszego bramkarza sezonu.

- Jak czuję się jako najlepszy ligowy bramkarz? Zdobyłem mistrzostwo i to jest dla mnie najważniejsza nagroda. Wiadomo, indywidualne statuetki to miły dodatek, jednak tytuł był dla mnie kluczowy. Wywalczyliśmy dublet. Cieszę się, bo był to trudny sezon dla nas - dodał Malarz, którego cytuje "Legia.net".

Doświadczony zawodnik nie zamierza się przejmować negatywnymi opiniami o "najsłabszym mistrzu Polski" od wielu lat. W opinii Malarza, nie ma sensu reagować na tego typu uszczypliwości.

- Najsłabszy mistrz od dekady? Nie rusza mnie to. Skoro jesteśmy najsłabsi, to co powiedzieć o innych zespołach? Nie przejmujemy się takimi opiniami. Naszym celem był dublet i udało nam się to zrealizować. Tak jak powiedziałem - zostaliśmy w blokach startowych, jednak finiszowaliśmy na pierwszym miejscu - zakończył.

 

gar, PiłkaNożna.pl
źr. Legia.net

Komentarze   

 
#4 marek 2018-05-25 08:37
andrzej sektor 119 .bedziesz mial wtedy faktyczny poglad na kibicow legi.tych z zyletyi tych co sa na innych trybunach.jesli zabraklo by kibicow zylety .to doping na legi by umarl.
Cytować
 
 
#3 andrzej 2018-05-23 14:52
Kto wie ?! Może..........
Cytować
 
 
#2 marek 2018-05-23 13:28
ANDRZEJ TWOJ KOMENTARZ MNIE ZADZIWIA.TRZYMA J TAK DALEJ.MOZE SPOTKAMY SIE NA JESIENI NA SEKTORACH LEGI.
Cytować
 
 
#1 andrzej 2018-05-22 15:49
To chyba jakaś hucpa !?
Końcówka sezonu należała zdecydowanie do Legii i złe wrażenie ze środkowej fazy rozgrywek (czasy Jozaka) zostało zdecydowanie przyćmione przez zzdobyty tytuł. Śmiało możemy więc zaspiewać: "Legia, Legia, uber ales, keine buter, keine smalec" !!!
Cytować
 

Dodaj komentarz


Dodatkowe informacje