Niezgoda wrócił do treningów z piłką

Dobra informacja dla sympatyków Legii Warszawa. Do treningów z piłką wrócił bowiem Jarosław Niezgoda i niewykluczone, że będzie on mógł pomóc swoim kolegom podczas ostatniego meczu sezonu z Lechem Poznań.

Najlepszy strzelec Wojskowych już od jakiegoś czasu zmagał się z bólem nogi i w ważnych dla swojej drużyny spotkaniach z Arką Gdynia w finale Pucharu Polski, a także Jagiellonią Białystok w ekstraklasie grał na specjalnej blokadzie. Jak się jednak okazało, leczenie doraźne nie wystarczyło, a kontuzja w końcu pokonała Niezgodę.

23-latek nie wystąpił w meczach z Wisłą Płock, a także Górnikiem Zabrze i wydawało się, że w tym sezonie nie zobaczymy go już na boisku. Legia poinformowała jednak, że napastnik wrócił do zajęć z piłką i chociaż nie trenuje jeszcze z pełnym obciążeniem, to niewykluczone, że będzie w Poznaniu do dyspozycji trenera Deana Klafuricia.

Od początku sezonu Jarosław Niezgoda zagrał na wszystkich frontach w 34 meczach dla stołecznego klubu. W tym czasie udało się mu strzelić piętnaście goli i zapisać na swoim koncie trzy asysty.

Mecz Lech Poznań - Legia Warszawa zostanie rozegrany 20 maja (niedziela) o godzinie 18.

 

gar, PiłkaNożna.pl

Komentarze   

 
#1 andrzej 2018-05-17 18:39
To dobra wiadomość dla kibiców Legii przed najwazniejszym meczem sezonu. Oby się potwierdziła w praktyce i przyniosła oczekiwany skutek, w postaci mistrzowskiego tytułu.
Cytować
 

Dodaj komentarz


Dodatkowe informacje