Transmisja z hitu Ekstraklasy w TVP 2

W ostatniej kolejce Ekstraklasy Legia Warszawa zmierzy się na wyjeździe z Lechem Poznań. Spotkanie będzie transmitowane w ogólnodostępnej telewizji. Transmisję obejrzymy w TVP 2.

"Ten mecz zadecyduje, która drużyna zostanie mistrzem Polski. Jeśli w najbliższą niedzielę, 20 maja Legia przynajmniej zremisuje w Poznaniu z Lechem, utrzyma pierwsze miejsce w tabeli. Transmisja spotkania w TVP2 od godz. 17:45" - poinformowała dzisiaj Telewizja Polska w oficjalnym komunikacie.

Obecnie Legia ma trzy punkty przewagi nad wiceliderem - Jagiellonią Białystok. Stołecznej drużynie wystarczy remis w ostatniej kolejce, aby zdobyć mistrzostwo Polski.

Jednak tego zadania swojemu odwiecznemu rywalowi na pewno nie ułatwi Lech Poznań.

Mecz Kolejorza z Legią komentować będą Maciej Iwański oraz były selekcjoner reprezentacji Polski - Andrzej Strejlau. Studio poprowadzi Szymon Borczuch, a jego gośćmi będą: trener Paweł Janas i Tomasz Rząsa.

 

gmar, PilkaNozna.pl

Komentarze   

 
#1 andrzej 2018-05-17 16:23
Mam nadzieję, że Lech nie popełni w tym roku takiej głupoty, jak w ubiegłym i nie poda Legii tytułu na tacy, tylko będzie walczył. Legia musi ten mecz wygrać i udowodnić wszystkim, że nikt jej tego tytułu nie podarował.
Cytować
 

Dodaj komentarz


Dodatkowe informacje