Klafurić na dłużej trenerem Legii Warszawa?

Jeszcze kilka tygodni wydawało się, że Dean Klafurić jest dla Legii Warszawa jedynie opcją tymczasową i po zakończeniu sezonu pożegna się z Łazienkowską. Może się jednak okazać, że w klubie dadzą szkoleniowcowi większy kredyt zaufania i zaproponują mu prowadzenie pierwszej drużyny także podczas następnej kampanii.

Klafurić, który był członkiem sztabu szkoleniowego Romeo Jozaka, objął stery Legii po jego zwolnieniu. Pod jego wodzą mistrz Polski zaczął wygrywać kolejne spotkania, zdobywając Puchar Polski i będąc już o krok od obrony tytułu. To sprawiło, że przy Łazienkowskiej bardzo poważnie rozważają zaproponowanie szkoleniowcowi nowego kontraktu.

- Mamy trzech kandydatów na stanowisko trenera. Rozmowy trwają. "Klaf" jest na tej liście - powiedział Dariusz Mioduski, właściciel Legii Warszawa podczas rozmowy z "Przeglądem Sportowym".

Bilans Deana Klafuricia jest jak do tej pory niezwykle korzystny. Wojskowi rozegrali pod jego wodzą siedem meczów, w których odnieśli sześć zwycięstw i raz zremisowali.

W ostatnim spotkaniu sezonu Legia zmierzy się z Lechem Poznań i to właśnie to starcia zadecyduje o losach tytułu mistrzowskiego w Lotto Ekstraklasie.

 

gar, PiłkaNożna.pl
źr. Przegląd Sportowy

Komentarze   

 
#4 andrzej 2018-05-17 14:03
Marek, nie muszę się cofać do przeszłości. Prawda jest taka, że my tu sobie piszemy nasze komentarze według naszego odczucia, a oni tam robią jak sami uważają. Jak to mówi czeskie przysłowie: "Kto ma sadlo, temu snadno". (To taki odpowiednik polskiego przysłowia: "Bogatemu diabeł dzieci kołysze").
Cytować
 
 
#3 marek 2018-05-17 09:42
andrzej kto ich zaprosil na lazienkowska.on i sami tu nie przyszli.moze cofnij sie troche wstecz i poczytaj moje komentarze na ten temat,to ty pisales o dawaniu szansy tym panom.ja zawsze bylem przeciw zatrudnianiu balkanskiego zacijagu.trzeba troche znac temat ,aby sie wypowiadac,zaws ze mowilem ze bledem bylo pozbycie sie JACKA MAGIERY to trener z przyszloscija.n ie on pozbyl sie zawodnikow takich jak WIETESKA MICHALAK ZYRO .
Cytować
 
 
#2 andrzej 2018-05-17 01:24
A to ci heca....! I co teraz będzie....?!
Za czasów ZSRR działało "Radio Erewań". Można było kierować do niego różne zapytania, a ono w zależności od sytuacji, albo udzielało odpowiedzi, albo porad. Kiedyś jeden ze słuchaczy zadał pytanie: "Czy to prawda, że nasze (radzieckie) krowy dają o 25% więcej mleka niż amerykańskie?". Odpowiedź brzmiała: "Tak, prawda, albowiem nasze są dojone szczególnie umiejetnie". Wygląda więc na to, że tandem Jozuś-Klafo znał odpowiedż Radia Erewań i też doił Mioduskiego szczególnie umiejętnie.
Cytować
 
 
#1 Japa 2018-05-16 20:28
Pozostawienie go będzie kolejnym wielbłądem Mioduskiego, bo w Legii nic się nie zmieniło, bo i tak to on prowadził drużynę, a Jozak był tylko figurantem podczas meczy, po prostu pod falą krytyki piłkarze bardziej pośladki spięli, ale to wszystko jest na krótką metę.
Cytować
 

Dodaj komentarz


Dodatkowe informacje