Jozak: Szymański może być liderem

- Sebastian Szymański ma coraz mniejsze wahania formy i ostatnimi spotkaniami zasłużył sobie na grę w jutrzejszym meczu. Mamy pewne wątpliwości co do składu, o których zadecyduje ostatni trening. Mogę powiedzieć, że Jarek na pewno w nim wystąpi - powiedział Romeo Jozak przed nadchodzącym spotkaniem.

- Jak mogę skomentować kwestie związane z terminarzem. Na pewno te zasady były ustalone wcześniej i było jasne, że pierwsza drużyna zagra z drugą u siebie itd. Jedyna rzeczą, która mi się nie podoba, to fakt, że nasi fani nie będą mogli obejrzeć tych największych spotkań w Warszawie. Pod względem sportowym nie robi mi to różnicy. Jak pokazały mecze Ligi Mistrzów, jeśli drużyna wie co ma robić, to fakt, gdzie gra nie ma większego znaczenia - podkreślił szkoleniowiec Legii.

- Rozmawiałem z wieloma osobami w klubie na temat Sebastiana. Jest młodym piłkarzem z potencjałem, swego rodzaju inwestycją. To również nasz wychowanek. Kiedy przyszedłem do klubu, miał liczne wahania formy. Miałem nadzieję, że w tym momencie sezonu tych wahań będzie coraz mniej i rzeczywiście tak jest. Pełnia stabilizacja jego formy powinna nastąpić w przyszłym sezonie. A w następnych stanie się jednym z liderów drużyny. Taki jest generalny plan wobec młodych piłkarzy - skwitował Jozak przed meczem z Zagłębiem.

 

gmar, PilkaNozna.pl
źródło: Legia Warszawa

Komentarze   

 
#1 marek 2018-04-15 11:01
SZYMANSKI TAK MOZE BYC LIDEREM ALE TY NIGDY NIE BEDZIESZ TRENEREM.
Cytować
 

Dodaj komentarz


Dodatkowe informacje